Piątek, 19 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Reprezentacyjne występy portowców

Data publikacji: 09 czerwca 2017 r. 22:37
Ostatnia aktualizacja: 09 czerwca 2017 r. 23:34

Adam Gyurcso zagrał 72 minuty, a Spas Delev 54 w eliminacyjnych meczach swoich reprezentacji. Obaj nie mogą być zadowoleni ani ze swoich występów, ani z wyników, jakie osiągnęły ich drużyny.

Reprezentacja Węgier doznała sensacyjnej porażki z Andorą 0:1 (0:1), natomiast Bułgaria również w wyjazdowym meczu przegrała z Białorusią 1:2 (0:1). Obie reprezentacje ograniczyły do minimum swoje szanse na awans do przyszłorocznych finałów mistrzostw świata.

W reprezentacji młodzieżowej wystąpił natomiast Jakub Piotrowski. Polski zespół prowadzony przez dyrektora sportowego Pogoni Szczecin Macieja Stolarczyka przegrał w Niecieczy z drużyną Węgier 0:1 (0:0). Piotrowski grał przez całą drugą połowę. Jego kolega klubowy Adrian Henger przesiedział mecz na ławce rezerwowych. (par)