sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Reprezentacyjna grupa

Piłka nożna. Reprezentacyjna grupa

Piłka nożna. Reprezentacyjna grupa
Data publikacji: 2015-08-02 16:08
Wywietleń: 743 7343

MARCIN Łazowski skończył elitarny kurs UEFA Elite Youth i jest pierwszym szkoleniowcem z naszego regionu, który ma takie uprawnienia. Dzięki nim może pracować w najlepszych piłkarskich akademiach w Europie.

To był pierwszy taki kurs przeprowadzany w naszym kraju i całą pewnością nie ostatni, w którym swoją wiedzę zechcą pogłębiać inni szkoleniowcy Pogoni pracujący z grupami młodzieżowymi.

- To był bardzo intensywny kurs - mówi Marcin Łazowski, który w Pogoni odpowiedzialny jest za drużynę z rocznika 2001. - W roli wykładowców wystąpili między innymi znani szkoleniowcy z Chorwacji, Anglii i Niemiec.

Marcin Łazowski od trzech lat współpracuje z reprezentacją Polski juniorów. W roku 2013 pomagał w pracy Robertowi Wójcikowi, odpowiedzialnemu za wyniki rocznika 1997, a obecnie współpracuje z Bartłomiejem Zalewskim, przygotowującym naszą reprezentację z rocznika 1999 do eliminacji mistrzostw Europy do lat 16.

Marcin Łazowski nie jest jedynym szczecińskim trenerem, który pracuje z reprezentacją. Przy młodzieżowej reprezentacji jest aż trzech naszych szkoleniowców: Maciej Stolarczyk, Miłosz Stępiński i Sławomir Rafałowicz. ©℗ (p)

Cały artykuł czytaj w poniedziałkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi