poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Remisowy sparing juniorów Pogoni z reprezentacją

Piłka nożna. Remisowy sparing juniorów Pogoni z reprezentacją

Piłka nożna. Remisowy sparing juniorów Pogoni z reprezentacją
Data publikacji: 2017-02-02 19:53
Wywietleń: 1843 210658

Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin zremisowali w towarzyskim meczu piłkarskim z reprezentacją Polski z rocznika 2001 1:1 (1:1). Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie i potwierdziło, że w drużynie szczecińskiej jest wielu piłkarzy o reprezentacyjnym potencjale.

Trener reprezentacji Polski Bartłomiej Zalewski powołał na konsultacje do Szamotuł tylko jednego piłkarza Pogoni, Jowina Radzińskiego. Kilku innych ocierających się o kadrę piłkarzy zagrało w barwach macierzystego klubu i nie zawiedli.

Młodzi portowcy z rocznika 2001 zagrają wiosną w makroregionalnej lidze juniorów, jako drugi zespół Pogoni. W okresie przygotowawczym notuą bardzo wysoką formę. Przed tygodniem podopieczni trenera Tychowskiego ograli swoich rówieśników z Lecha Poznań 2:0.

W wiosennych rozgrywkach makroregionalnej ligi juniorów zagrają w jednej grupie dwa zespoły Pogoni, a także: Lech Poznań, Warta Poznań, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, CWZS Bydgoszcz i Wda Świecie. Awans do strefy medalowej uzyska tylko zwycięzca.

To nie pierwszy taki sparing pomiędzy szczecińskim klubem a młodymi zawodnikami z reprezentacji Polski. Ponad rok temu drużyna z rocznika 2000 też zremisowała z reprezentacją Polski. (par)

Fot. facebook

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi