piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Remisowy sparing juniorów Pogoni z reprezentacją

Piłka nożna. Remisowy sparing juniorów Pogoni z reprezentacją

Piłka nożna. Remisowy sparing juniorów Pogoni z reprezentacją
Data publikacji: 2017-02-02 19:53
Wywietleń: 1808 210658

Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin zremisowali w towarzyskim meczu piłkarskim z reprezentacją Polski z rocznika 2001 1:1 (1:1). Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie i potwierdziło, że w drużynie szczecińskiej jest wielu piłkarzy o reprezentacyjnym potencjale.

Trener reprezentacji Polski Bartłomiej Zalewski powołał na konsultacje do Szamotuł tylko jednego piłkarza Pogoni, Jowina Radzińskiego. Kilku innych ocierających się o kadrę piłkarzy zagrało w barwach macierzystego klubu i nie zawiedli.

Młodzi portowcy z rocznika 2001 zagrają wiosną w makroregionalnej lidze juniorów, jako drugi zespół Pogoni. W okresie przygotowawczym notuą bardzo wysoką formę. Przed tygodniem podopieczni trenera Tychowskiego ograli swoich rówieśników z Lecha Poznań 2:0.

W wiosennych rozgrywkach makroregionalnej ligi juniorów zagrają w jednej grupie dwa zespoły Pogoni, a także: Lech Poznań, Warta Poznań, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, CWZS Bydgoszcz i Wda Świecie. Awans do strefy medalowej uzyska tylko zwycięzca.

To nie pierwszy taki sparing pomiędzy szczecińskim klubem a młodymi zawodnikami z reprezentacji Polski. Ponad rok temu drużyna z rocznika 2000 też zremisowała z reprezentacją Polski. (par)

Fot. facebook

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi