poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Remis Pogoni II, porażka Vinety

Piłka nożna. Remis Pogoni II, porażka Vinety

Piłka nożna. Remis Pogoni II, porażka Vinety
Data publikacji: 2016-10-08 17:04
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-08 18:04
Wywietleń: 68 158261

Nie udał się występ III-ligowym rezerwom Pogoni Szczecin, którzy co prawda po raz pierwszy w obecnym sezonie nie przegrali wyjazdowego meczu, ale zaledwie zremisowali z plasującym się w ogonie stawki Górnikiem Konin 1:1 (1:1). Gole zdobyli: Groszkowski (13, karny) dla gospodarzy, oraz Jaroch (42) dla gości.

Szczecinianie zostali wzmocnieni piłkarzami z pierwszej drużyny. Blok środkowych pomocników tworzyli: Obst, Kort i Akahoshi, ale spisywali się słabo. Nie potrafili rozerwać szczelnej defensywy miejscowych, nie umieli przyspieszyć gry w ataku pozycyjnym, a zdarzały im się straty i niecelne podania.

O ile w pierwszej połowie gra Portowców wyglądała na w miarę poukładaną, jednak bez sytuacji bramkowych, to przerwie mecz stał się bardziej chaotyczny. Szczecinianie byli bardziej niecierpliwi, w ich szeregi wkradł się chaos, a sytuacji poza wrzutkami w pole karne pod koniec meczu raczej nie było.

Nie powiodło się w wyjazdowym meczu Vinecie Wolin. Podopieczni trenera Ozgi przegrali w Lęborsku z miejscową Pogonią 2:3 (1:0) po golach Skorba (25) i Bartoszewicza (75) dla pokonanych, oraz Wachowiaka (46), Pytlaka (58) i Sychowskiego (70) dla zwycięzców. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi