piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rapa szykowany od pierwszej minuty

Piłka nożna. Rapa szykowany od pierwszej minuty

Piłka nożna. Rapa szykowany od pierwszej minuty
Data publikacji: 2016-09-22 14:07
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-22 14:07
Wywietleń: 912 156039

26-letni Cornel Rapa prawdopodobnie zagra w sobotnim meczu z Górnikiem Łęczna od pierwszej minuty. Tak wynika z czwartkowego treningu taktycznego przeprowadzonego przez trenera Kazimierza Moskala. Rumun miałby zająć miejsce Adama Frączczaka na prawej obronie.

Były reprezentant Rumunii podpisał kontrakt z Pogonią w poprzedni poniedziałek. Przez cały poprzedni tydzień uczestniczył w treningach drużyny, ale w spotkaniu z Wisłą w Płocku nie wystąpił.

- Chciałem, żeby Cornel z boku przyjrzał się naszej drużynie i naszej lidze – powiedział po spotkaniu w Płocku szczeciński szkoleniowiec.

Rapa zadebiutował w barwach Pogoni w niedzielnym meczu drużyny rezerw. Wystąpił w pierwszych 45 minutach i nie wypadł dobrze. Nie można jednak z tego występu wyciągać daleko idących wniosków. Rapa, podobnie jak kilku innych piłkarzy grało po całonocnej wyczerpującej podróży z Płocka i na pewno ten fakt mógł wpłynąć ujemnie na jego formę.

Trzeba też pamiętać, jaki początek sezonu miał Spas Delev. W pierwszych dwóch, trzech meczach wypadł bardzo słabo, natomiast w ostatnich spotkaniach należy już do absolutnie topowych graczy w drużynie.

Należy mieć nadzieję, że podobnie udanym transferem okaże się piłkarz mający na koncie 6 występów w reprezentacji Rumunii i aż 19 gier w europejskich pucharach, w tym w fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

Rapa i Delev, to mają być w sobotnim meczu z Górnikiem nasze ogniwa po prawej stronie boiska. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską