piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Przygotowania do meczu z Zagłębiem

Piłka nożna. Przygotowania do meczu z Zagłębiem

Piłka nożna. Przygotowania do meczu z Zagłębiem
Data publikacji: 2017-08-01 20:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-01 20:35
Wywietleń: 882 285450

Piłkarze Pogoni Szczecin we wtorek rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z niepokonanym dotąd Zagłębiem Lubin. W zajęciach nie uczestniczył Łukasz Zwoliński. Czekają go trzy, lub cztery tygodnie przerwy. Na początku niedzielnego spotkania z Jagiellonią Białystok doznał kontuzji mięśnia.

We wtorkowych zajęciach wciąż indywidualnie trenował Spas Delev, nie w pełni sił był jeszcze Mate Cincadze, z pełnymi obciążeniami uczestniczył już w zajęciach Kamil Drygas, który miał zdrowotne problemy w poprzednim tygodniu.

Poza tym trener Maciej Skorża miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Z zespołu rezerw dołączyli: 18-letni bramkarz Daniel Kusztan i 21-letni napastnik Patryk Paczuk. Ten drugi pod nieobecność kontuzjowanego Zwolińskiego i wypożyczonego do Pogoni Siedlce Seyi Kitano rywalizuje obecnie z 18-letnim Aronem Stasiakiem o miano napastnika numer 2 po Adamie Frączczaku, który do niedawna też był jeszcze poza treningiem.

Frączczak z powodu kontuzji nie uczestniczył w letnim okresie przygotowawczym, trenował indywidualnie i na pewno ma jeszcze duże zaległości, dlatego przed Stasiakiem i Paczukiem wytworzyła się dodatkowa szansa. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

z perspektywy krzesełka
Nie są to optymistyczne wieści z obozu zespołu.Wygląda to wszystko beznadziejnie-kontuzja za kontuzją,słabe przygotowanie piłkarzy,słabe wyniki.Tak wiem...to dopiero początek,poznawanie się,zgrywanie itd-ale to wszystko to populizm,slogany-zasłona dymna.Z poziomu trybun,krzesełka widać jak na dłoni wszystko.Zazwyczaj dostarczycielami punktów Pogoń regularnie bywa po I serii.Okazało się,że w tym sezonie to dostarczanie zaczęło się już na starcie rozgrywek.
2017-08-01 20:21:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi