niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Przerwa na reprezentację

Piłka nożna. Przerwa na reprezentację

Piłka nożna. Przerwa na reprezentację
Data publikacji: 2016-10-03 11:31
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-03 11:31
Wywietleń: 681 157619

Przed piłkarzami Pogoni obecnie przerwa na reprezentację. Oznacza to, że w najbliższy weekend nie zagrają meczu ligowego, ale czeka ich dość intensywna praca.

W tym tygodniu zawodnicy trenować będą pięć razy: we wtorek, dwa razy w środę, w czwartek oraz w niedzielę. Piątek i sobota będą dniami wolnymi, ale nie dla wszystkich. Część piłkarzy pierwszego zespołu zagra w meczu ligowym rezerw.

W zajęciach nie będą brali udziału reprezentanci, którzy udadzą się na zgrupowania kadr narodowych. Bezpośrednio po meczu z Jagiellonią wyjechał Adam Gyurcso, który będzie miał szansę wystąpić w eliminacyjnym meczu swojej reprezentacji.

Nie będzie także Jakuba Piotrowskiego, Sebastiana Rudola oraz Marcina Listkowskiego. Będzie to także czas, w którym niektórzy piłkarze będą mogli podleczyć swoje urazy. Dotyczy to głównie Mateusza Matrasa, Ricardo Nunesa i Spasa Deleva, którzy z powodu kontuzji pauzowali w ostatnią niedzielę. Możliwe, że na treningach obecni będą młodzi zawodnicy drugiej drużyny.

Przerwa nie będzie dla Portowców aż tak bardzo długa. Piłkarze ze Szczecina kończyli ostatnią serię spotkań i zaczną następną. Od meczów odpoczną zatem tylko 12 dni.

14 października (piątek) o g. 20.30 w Szczecinie rywalem będzie Legia Warszawa. To będzie ostatni występ mistrza Polski przed meczem w fazie grupowej Ligi Mistrzów z Realem Madryt w Warszawie. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi