piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Powrót Krychowiaka i problem Golli

Piłka nożna. Powrót Krychowiaka i problem Golli

Piłka nożna. Powrót Krychowiaka i problem Golli
Data publikacji: 2016-03-21 07:55
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-21 07:55
Wywietleń: 927 124251

Pierwszy mecz od 24 stycznia rozegrał 26 – letni reprezentant Polski, były gracz Stali Szczecin, wychowanek Orła Mrzeżyno, Grzegorz Krychowiak. Piłkarz powrócił na boisko po kontuzji na hitowe spotkanie z Realem w Madrycie.

Niespodzianki nie było. Gospodarze rozbili Sevillę Krychowiaka, wygrywając z nią 4:0. Krychowiak zagrał pełne 90 minut, zobaczył żółtą kartkę za niesportowe zachowanie i raczej występu za udany nie uzna. Dochodzenie do wysokiej formy po prawie dwumiesięcznej przerwie musi trochę potrwać.

Już trzeci mecz z rzędu na ławce rezerwowych przesiedział 24 – letni były obrońca Pogoni Szczecin, Wojciech Golla. Brany pod uwagę przez selekcjonera reprezentacji Adama Nawałkę piłkarz ma poważny problem.

Zimą jego klub NEC Nijmegen pozyskał z duńskiego Bronedby rówieśnika Golli reprezentanta Bośni i Hercegowiny Dario Dumica, który miał zastąpić szykowanego na sprzedaż długoletniego piłkarza tego klubu 28 – letniego Rensa van Eijdena.

Do transferu jednak nie doszło, a klub pozostał z trzema równej klasy stoperami. Ostatnie trzy mecze na ławce Wojciecha Golli wykluczyły go z powołania do reprezentacji Polski na towarzyskie mecze z Serbią i Finlandią i prawdopodobnie zamknęły drogę na finałowy turniej mistrzostw Europy, na co przed trzema tygodniami miał jeszcze dużą szansę.

Niedzielny wyjazdowy mecz NEC Nijmegen z Den Haag zakończył się porażką 0:1.

Drugi mecz w amerykańskiej lidze MLS zagrał były obrońca Pogoni Szczecin Mekeil Williams. Reprezentant Trynidadu i Tobago występuje w swojej drużynie Colorado Rapids na prawej obronie, a w wyjazdowym spotkaniu z DC United grał przez cały mecz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny