poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Powołania dla trzech Portowców

Piłka nożna. Powołania dla trzech Portowców

Piłka nożna. Powołania dla trzech Portowców
Data publikacji: 2016-09-16 14:53
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-16 15:22
Wywietleń: 672 155233

Trenerzy reprezentacji do lat 20, 19 i 18 dokonali powołań na najbliższe mecze międzypaństwowe. Wśród powołanych są piłkarze Pogoni Szczecin. W gronie 20-latków znalazł się Jakub Piotrowski, w gronie 19-latków Marcin Listkowski, a w gronie 18-latków Damian Pawłowski.

Reprezentacja do lat 20 rozegra kolejny mecz w ramach Turnieju Czterech Narodów. Tym razem nasza drużyna zmierzy się 6 października w wyjazdowym meczu z Włochami. We wcześniejszych spotkaniach podopieczni trenera Macieja Stolarczyka zremisowali na wyjeździe 2:2 ze Szwajcarią i pokonali w Świnoujściu Niemców 3:0.

Reprezentacja do lat 19 rozegra natomiast eliminacyjny turniej do mistrzostw Europy juniorów. Turniej odbędzie się w Polsce na boiska województwa kujawsko-pomorskiego, a polska reprezentacja zmierzy się kolejno z Macedonią, Słowacją i Irlandią Północną. Dwa najlepsze zespoły uzyskają awans do kolejnej fazy eliminacji, która rozegrana zostanie na wiosnę. 

Reprezentacja do lat 18 rozegra dwa towarzyskie mecze z Finlandią. Dla Pawłowskiego to pierwsze powołanie od dłuższego czasu. Niegdyś był wiodącą postacią w tej reprezentacji, nawet jej kapitanem. Obecnie wraca do niej i powalczy o mocniejszą pozycję w drużynie. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi