piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Portowcy w Bulwary Cafe

Piłka nożna. Portowcy w Bulwary Cafe

Piłka nożna. Portowcy w Bulwary Cafe
Data publikacji: 2015-08-19 09:25
Wywietleń: 631 12880

W środowy wieczór o g. 20 piłkarze Pogoni spotkają się z kibicami w ramach kolejnej akcji „Wakacji z Portowcami". Drużyna wcześniej serwowała mieszkańcom paszteciki oraz lody, a także odbyła trening otwarty na Jasnych Błoniach. Tym razem Pogoń Szczecin będzie zapraszać na swoje mecze podczas spotkania nad rzeką - w „Bulwary Cafe".

Chcesz porozmawiać z trenerami Czesławem Michniewiczem i Marcinem Węglewskim o początku sezonu i planach na rundę? A może zależy Ci na wspólnym zdjęciu z duetem stoperów Jarek Fojut-Kuba Czerwiński i naszym bramkarzem Dawidem Kudłą? A to nie wszyscy portowcy, których w środowy wieczór spotkać będzie można w „Bulwary Cafe" (kawiarnia znajduje się na Nabrzeżu Celnym, bezpośrednio przed biurowcem Lastadia Office).

Wieczorne spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmów z piłkarzami i szkoleniowcami. Tym bardziej, że atmosfera po poniedziałkowej wygranej z Podbeskidziem jest znakomita.

Portowcy przewidują dla kibiców ekstra niespodziankę. Po pasztecikach i lodach przyszedł czas na pyszną kawę nad rzeką, która powoli staje się jednym z nowych symboli naszego miasta. 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny