Piłka nożna. Portowcy grali w reprezentacji

Data publikacji: 2016-02-11 19:25
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-11 19:25
Wywietleń: 1154 117818

Dwaj juniorzy Pogoni Szczecin: Jakub Piotrowski i Damian Pawłowski wystąpili w roli rezerwowych w dwóch prestiżowych meczach reprezentacji Polski, zakończonych sukcesami.

Reprezentacja Polski do lat 19 zremisowała 2:2 (1:1) z Portugalią w swoim pierwszym meczu turnieju towarzyskiego rozgrywanego na zgrupowaniu w Hiszpanii.

W drugiej połowie meczu z Portugalią na boisko wszedł 18 letni pomocnik Pogoni Szczecin Jakub Piotrowski, który grał przez ostatnie pół godziny. W drugim meczu turnieju Norwegia wygrała ze Słowacją 1:0. Podopieczni Rafała Janasa w sobotę zagrają z Norwegią.

Prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1999) wygrała 1:0 (0:0) w rozegranym w Hiszpanii meczu towarzyskim z Belgią. Na ostatnie 10 minut na boisko wszedł pomocnik Pogoni Szczecin Damian Pawłowski.

Portugalia i Belgia, to kraje uchodzące za wzorowo pracujące z młodzieżą. Wyniki polskiej reprezentacji z udziałem graczy Pogoni Szczecin, to zatem spory sukces. ©℗ (par)