niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Porażka rezerw Pogoni

Piłka nożna. Porażka rezerw Pogoni

Piłka nożna. Porażka rezerw Pogoni
Data publikacji: 2017-04-29 13:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-30 16:43
Wywietleń: 1480 248671

Rezerwy Pogoni Szczecin  przegrały w meczu o mistrzostwo III ligi z Sokołem Kleczew 0:1 (0:0) po golu Bajerskiego (77). W wyjściowym składzie szczecińskiej drużyny zagrało aż siedmiu juniorów.

Młodzi portowcy zmierzyli się z jedną z czołowych drużyn w grupie i na boisku potwierdziło się, że rywal gra futbol twardy, bezkompromisowy, a przy tym odpowiedzialny. Obu drużynom trudno było stworzyć korzystne sytuacje. Pogoń najczęściej zagrażała po stałych fragmentach gry, a goście po kontrach.

Jedyny gol w meczu padł po błędzie bramkarza Hengera, który źle obliczył przestrzeń, wyszedł z bramki i dał się z łatwością ograć Bajerskiego. Miejscowi po stracie gola ruszyli do bezpardonowych ataków, dopiero wtedy zagrali odważnie i z większą wolą walki. Wyrównującego gola nie udało się jednak zdobyć.

W drużynie szczecińskiej na uznanie zasłużyli najmłodsi, zaledwie 18-letni: środkowy obrońca Jopek i środkowy pomocnik Pawłowski. Ten pierwszy z dużą swobodą operował piłką, bez kłopotu ją wyprowadzał a z własnej strefy obronnej, ten drugi natomiast szczególnie w akcjach ofensywnych imponował dobrym przeglądem pola, ale też ambitnie wspierał drużynę, gdy trzeba było agresywnie bronić.

Nieco poniżej oczekiwań wypadli niewiele starsi, ale już bardziej doświadczeni: Kowalczyk i Jaroch. (par)

Fot. R. Pakieser 

 

Komentarze

Szczecinianin
Tymczasem Świt ogrywa lidera w Koszalinie jest najlepsza drużyną wiosny a Kurier milczy, o Vinecie też nie piszą a jest się czym 'chwalić' 10 porażka z rzędu ... żenująca postawa gazety
2017-04-30 16:17:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską