wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Porażka rezerw Pogoni

Piłka nożna. Porażka rezerw Pogoni

Piłka nożna. Porażka rezerw Pogoni
Data publikacji: 2017-04-29 13:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-30 16:43
Wywietleń: 1466 248671

Rezerwy Pogoni Szczecin  przegrały w meczu o mistrzostwo III ligi z Sokołem Kleczew 0:1 (0:0) po golu Bajerskiego (77). W wyjściowym składzie szczecińskiej drużyny zagrało aż siedmiu juniorów.

Młodzi portowcy zmierzyli się z jedną z czołowych drużyn w grupie i na boisku potwierdziło się, że rywal gra futbol twardy, bezkompromisowy, a przy tym odpowiedzialny. Obu drużynom trudno było stworzyć korzystne sytuacje. Pogoń najczęściej zagrażała po stałych fragmentach gry, a goście po kontrach.

Jedyny gol w meczu padł po błędzie bramkarza Hengera, który źle obliczył przestrzeń, wyszedł z bramki i dał się z łatwością ograć Bajerskiego. Miejscowi po stracie gola ruszyli do bezpardonowych ataków, dopiero wtedy zagrali odważnie i z większą wolą walki. Wyrównującego gola nie udało się jednak zdobyć.

W drużynie szczecińskiej na uznanie zasłużyli najmłodsi, zaledwie 18-letni: środkowy obrońca Jopek i środkowy pomocnik Pawłowski. Ten pierwszy z dużą swobodą operował piłką, bez kłopotu ją wyprowadzał a z własnej strefy obronnej, ten drugi natomiast szczególnie w akcjach ofensywnych imponował dobrym przeglądem pola, ale też ambitnie wspierał drużynę, gdy trzeba było agresywnie bronić.

Nieco poniżej oczekiwań wypadli niewiele starsi, ale już bardziej doświadczeni: Kowalczyk i Jaroch. (par)

Fot. R. Pakieser 

 

Komentarze

Szczecinianin
Tymczasem Świt ogrywa lidera w Koszalinie jest najlepsza drużyną wiosny a Kurier milczy, o Vinecie też nie piszą a jest się czym 'chwalić' 10 porażka z rzędu ... żenująca postawa gazety
2017-04-30 16:17:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej