wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogorzelec na testach w Kotwicy

Piłka nożna. Pogorzelec na testach w Kotwicy

Piłka nożna. Pogorzelec na testach w Kotwicy
Data publikacji: 2017-01-09 15:44
Wywietleń: 591 196287

W dniach 12-18 stycznia na testach w Kotwicy Kołobrzeg przebywać będzie 21-letni bramkarz Oskar Pogorzelec. Pogorzelec w rundzie jesiennej w barwach MKS-u Kluczbork rozegrał jedenaście spotkań w I lidze. Klub z Kluczboka wystawił go na listę transferową.

Pogorzelec jest wychowankiem Żaków Kołobrzeg, chce zatem po kilku latach wrócić w swoje rodzinne strony. Niegdyś traktowany był za największy bramkarski talent młodego pokolenia. W Kluczborku rywalizował o miejsce w składzie między innymi ze zmagającym się obecnie z ciężką chorobą Krystianem Rudnickim.

Pogorzelec, to były reprezentant Polski juniorów. Niespełna pięć lat temu był podstawowym bramkarzem reprezentacji Polski, która wywalczyła na mistrzostwach Europy juniorów młodszych brązowy medal.

W reprezentacji Polski grał wtedy między innymi Sebastian Rudol, a w reprezentacji Gruzji – drugiego brązowego medalisty mistrzostw Europy występował obecnie kolega klubowy Rudola, Mate Tsintsadze.

Sześć lat temu Pogorzelec sprawdzany był przez Pogoń. Piłkarz jednak nie zdecydował się na transfer do Szczecina. Wybrał Legię, która wiązała z młodym bramkarzem duże nadzieje.

Po dwóch latach w Warszawie uznano jednak, że piłkarz z Kołobrzegu nie rokuje zbyt dobrze i zrezygnowała z jego usług. Od tamtej pory Pogorzelec szuka optymalnego rozwiązania. Był już w takich klubach, jak: Siarka, Kluczbork. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej