czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach

Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach [GALERIA]

Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach
Data publikacji: 2017-09-24 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-25 07:56
Wywietleń: 1248 293632

W niedzielnie przedpołudnie szczecińskie Jasne Błonia zostały opanowane przez najmłodszych kibiców Pogoni Szczecin. Młodzi fani przyszli spotkać się z piłkarzami, atrakcji było mnóstwo.

- Który piłkarz Pogoni ma najdłuższy staż w klubie? Kto jest w stanie podać dokładną liczbę dni? – dopytywał prowadzący piknik Marcin Tylutki.

Najmłodsi chętnie brali udział w licznych quizach i konkursach „DJ-a Tylusia”. I chociaż o dobrą odpowiedź często było niełatwo, to warto było się postarać, gdyż uczestnicy zabaw liczyć mogli na atrakcyjne upominki.

Cieszyć mogła przede wszystkim świetna tego dnia pogoda. Dzięki sprzyjającej aurze obecni na pikniku mogli brać udział w grach i zabawach ruchowych. Te dawały najmłodszym mnóstwo frajdy. Mali kibice doczekać nie mogli się również przyjazdu piłkarzy I zespołu. Ci dotarli na Jasne Błonia około południa w sile kilkunastu zawodników.

– Nie wszyscy mogli dzisiaj z Wami się spotkać, ponieważ kilku piłkarzy gra w tej chwili w meczu rezerw – poinformował uczestników prowadzący. – Ale gwarantuję, że z obecnymi czeka was świetna zabawa.

Profesjonalną rozgrzewkę przeprowadził trener Paolo Terziotti, na „Błonia” dotarł również trener Maciej Skorża, który przyjechał prosto z meczu drużyny rezerw, który obserwował.

– Cieszę się, że przyszliście się spotkać dzisiaj z nami i wspólnie bawić – powitał obecnych szkoleniowiec. – Liczę, że będziecie nas wspierać również na najbliższych meczach.

(par)

Fot. Ryszard Pakieser

Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach Piłka nożna. Pogoń trenowała na Jasnych Błoniach

Komentarze

Nazwa
żałosne to jest
2017-09-25 07:30:32
h
Tylko dzieci mogą się cieszyć, bo prawdziwi kibice wiadomo, żal patrzeć.
2017-09-25 07:00:23
###
co się dzieje z numerami na bluzach? ukrywamy sie, czy jak??
2017-09-24 22:21:50
Kosiarka
Nie szkoda trawy dla szmaciarzy?
2017-09-24 20:38:20
pret-a-poter, panny!!
korcik, piotrowski, cycadze... same ekstraklasowe gwi(a)zdy... dwali, stali i znów w pipe dostali - pozostałe egożele wolały odblokować się (czyt. odreagować frustracje) na jakimś amatorskim GKS Przodkowo niż stanąć twarzą w twarz z kibicami...
2017-09-24 20:30:06
irek
no w koncu odpowiedni rywal,dla Pogoni ?
2017-09-24 15:36:07

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje