czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń mistrzem Polski oldbojów

Piłka nożna. Pogoń mistrzem Polski oldbojów

Piłka nożna. Pogoń mistrzem Polski oldbojów
Data publikacji: 2016-02-14 19:28
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-15 15:15
Wywietleń: 1250 120095

Pogoń Szczecin wywalczyła mistrzostwo Polski oldbojów. W meczu decydującym o tytule pokonała Hutnika Kraków 4:0. Szczecinianie w całym turnieju rozegrali siedem spotkań i wszystkie wygrali.

Tytuł mistrzowski dostał się w godne ręce. Szczecinianie już przed rozpoczęciem zmagań stawiani byli w gronie głównych faworytów. Najlepszym zawodnikiem turnieju i królem strzelców został wychowanek Pogoni Szczecin Bartosz Ława.

W ich szeregach grało wielu doskonale znanych przed laty piłkarzy szczecińskiego klubu - między innymi reprezentanci Polski: Dariusz Adamczuk, Maciej Stolarczyk i Olgierd Moskalewicz, oraz występujący w ekstraklasie: Grzegorz Matlak, Bartosz Ława, Wojciech Tomasiewicz i Edi Andradina.

Skład uzupełnili: Artur Błajewski, Arkadiusz Kondraciuk, Radosław Kozieł, Paweł Markiewicz, Artur Dmowski, Sławomir Zagrodzki i Marcin Błazowski.

To był szczególny tytuł dla Dariusza Adamczuka, obecnie prezesa piłkarskiej Akademii w Pogoni. Równo przed 30 laty został z Pogonią mistrzem Polski juniorów, a obecnie oldbojów. Jest w Pogoni jedynym piłkarzem z dwoma tytułami. (par)

 

 

Komentarze

gość
Niezawodni PORTOWCY STARS ;-) Super!! Tak 3mać chłopaki!!
2016-02-15 15:09:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny