poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Piotrowski wypożyczony do Stomilu

Piłka nożna. Piotrowski wypożyczony do Stomilu

Piłka nożna. Piotrowski wypożyczony do Stomilu
Data publikacji: 2017-02-20 21:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-20 21:53
Wywietleń: 1384 216605

19-letni Jakub Piotrowski zostanie do końca sezonu wypożyczony do I-ligowego Stomilu Olsztyn. Informację o zaawansowanych rozmowach potwierdził dyrektor sportowy Pogoni, Maciej Stolarczyk.

Piotrowskiego w żadnym z pierwszych dwóch meczów rundy wiosennej nie było w meczowej osiemnastce.

Reprezentant młodzieżówki do lat 20 w rundzie jesiennej zagrał w czterech meczach ligowych i trzech w ramach Pucharu Polski. Bywało, że trener Moskal wystawiał go do składu kosztem Mateusza Matrasa. Piotrowski zagrał od pierwszej minuty w dwóch bardzo prestiżowych meczach z Jagiellonią: pucharowym wygranym 4:1 i ligowym zremisowanym 0:0.

Wypożyczenie Piotrowskiego to może nie być ostatni ruch Pogoni. Śląsk Wrocław mocno zabiega o wypożyczenie Łukasza Zwolińskiego. Do klubu nie wpłynęła jeszcze oferta, ale Śląsk jest mocno zdeterminowany i chce sprawę doprowadzić do końca.

Zwoliński w dwóch meczach rundy wiosennej był zawodnikiem rezerwowym. W spotkaniu z Piastem wszedł na boisko na ostatnie 8 minut, a w meczu z Cracovią nie zagrał nawet minuty. Po pozyskaniu Ciftciego jego szanse na regularną grę zostały mocno ograniczone. ©℗ (par) 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi