sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pawłowski na kolejne trzy lata

Piłka nożna. Pawłowski na kolejne trzy lata

Piłka nożna. Pawłowski na kolejne trzy lata
Data publikacji: 2017-06-13 12:55
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-13 12:55
Wywietleń: 88 268898

18-letni Damian Pawłowski przedłużył z Pogonią Szczecin kontrakt o kolejne trzy lata. Utrzymanie piłkarza z tak dużym potencjałem, to dla klubu duży sukces.

Junior Pogoni miał znakomity sezon. Jesienią był wiodącą postacią w zespole Pawła Crettiego grającego w Centralnej Lidze Juniorów. Łącznie zdobył dla juniorów Pogoni 5 goli i zaliczył tyle samo asyst.

Wiosną wywalczył sobie miejsce w III-ligowych rezerwach, był podstawowym zawodnikiem w ekipie Pawła Sikory, sezon zakończył trzema asystami. Był jednym z ośmiu juniorów Pogoni, którym udało się zakończyć sezon z przynajmniej 10 meczami i minimum 800 minutami na boiskach III ligi, ale jednym z najmłodszych (młodsi byli tylko Jopek i Stefaniak). Jest w grupie 10 najmłodszych piłkarzy w kraju grających tak dużo na tym poziomie rozgrywek.

Jesienią ubiegłego roku powrócił do reprezentacji juniorów. Nie na długo, wiosną ponownie znalazł się poza kadrą, którą w większości stanowią piłkarze z zagranicznych klubów. Być może dzięki temu mógł skupić się na grze i treningach w klubie i wyszedł na tym bardzo dobrze. (par) 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi