poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Ouedraogo wrócił na polskie boiska

Piłka nożna. Ouedraogo wrócił na polskie boiska

Piłka nożna. Ouedraogo wrócił na polskie boiska
Data publikacji: 2016-05-20 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-20 09:11
Wywietleń: 2435 134433

Były piłkarz Pogoni Szczecin 28-letni Abdul Moustapha Ouedraogo został nowym piłkarzem III-ligowego Stilonu Gorzów. Były młodzieżowy reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej i prywatnie przyjaciel Yaya Toure przez ostatnie dwa sezony występował w lidze tunezyjskiej.

W Pogoni grał jesienią 2013 roku i rozegrał w ekstraklasie 15 spotkań. Do Polski trafił z ligi portugalskiej, w której występował przez cztery sezony. Do Stilonu ściągnął piłkarza Adam Gołubowski.

Były szkoleniowiec grup młodzieżowych w Pogoni Szczecin próbuje uratować Stolon przed spadkiem do zreformowanej IV ligi. Jego drużyna zajmuje 10 miejsce i na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu ma aż 8 punktów straty do bezpiecznego miejsca.

Adam Gołubowski objął Stilon w trakcie rundy wiosennej. Za jego kadencji Stilon trzy razy wygrał, raz zremisował i trzy razy przegrał. Awansował też do finału pucharu Polski na szczeblu okręgu.

W ostatnim okresie tendencja jest jednak zdecydowanie zwyżkowa. Biorąc pod uwagę mecze ligowe i pucharowe, Stilon wygrał cztery mecze, jeden zremisował i jeden przegrał. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi