Strona główna > Sport > Piłka nożna. Osłabieni Błękitni remisują

Piłka nożna. Osłabieni Błękitni remisują

Data publikacji: 2017-10-21 15:23
Wywietleń: 357 297733

Piłkarze II-ligowych Błękitnych Stargard zaledwie zremisowali na własnym boisku z ROW Rybnik 2:2 (1:1) po golach Wojtasiaka (2) i Wiecka (61) dla gospodarzy, oraz Bobera (22) i Jarego (82) dla gości.

Remis na własnym boisku na pewno nie może satysfakcjonować, jednak okoliczności spotkania powodują, że należy się z jednego punktu cieszyć. Miejscowi od 44 minuty grali w osłabieniu. Czerwoną kartkę za brutalny faul otrzymał Mosiejko. Mimo tego, to Błękitni po przerwie wyszli na prowadzenie i byli nawet bliscy wygranej.

Błękitni grali w składzie: Ufnal - Szymusik, Burzyński, Pustelnik, Gutowski - Fadecki (85, Magnuski), Mosiejko, Karmański (46, Więcek), Wojtasiak, Skórecki - Węsierski (60, Włóka). (par)