niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Olimpia blisko niespodzianki

Piłka nożna. Olimpia blisko niespodzianki

Piłka nożna. Olimpia blisko niespodzianki
Data publikacji: 2017-09-23 22:22
Wywietleń: 600 293554

Ekstraliga piłkarek nożnych: Medyk Konin - Olimpia Szczecin 3:1 (1:1); 0:1 Lachman (9), 1:1 Gawrońska (25), 2:1 Kostova (55), 3:1 (Kaletka (84).

OLIMPIA: Niesterowicz - Szymaszek, Böhm, Michalczyk, Preś - Niewolna, Trzcińska (59 Fil), Lachman, Janik - Sudyk (71 Witczak) - Ratajczyk

Na mecz z aktualnym mistrzem Polski, który w tym sezonie ma na swym koncie same zwycięstwa (ale w tabeli nie prowadzi tylko z tego powodu, że ma jeden mecz zaległy), szczecinianki jechały pełne obaw, pamiętając, że wcześniejsze ich starcia z Medykiem miały zazwyczaj jednostronny przebieg i koninianki bezdyskusyjnie panowały na boisku.

Tym razem było inaczej i już w 9 minucie po strzale Lachman Olimpia objęła prowadzenie. Po tym golu szczecinianki próbowały dalej atakować i nie załamały się wyrównującym golem Gawrońskiej. Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny była naprawdę dobra.

- Po przerwie było już jednak znacznie gorzej, Medyk siadł na nas, a my ograniczaliśmy się do obrony i przy tym nie ustrzegliśmy się błędów, co skończyło się porażką, choć niezbyt wysoką - powiedział kierownik Olimpii Łukasz Haliniarz. - Pochwalić należy cały nasz zespół, a szczególnie Niesterowicz w bramce i Lachman w polu. Niespodzianka była naprawdę blisko, a przez blisko godzinę byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla mistrzyń kraju. Cieszę się, że tym razem graliśmy w piłkę, a nie jak w poprzednich meczach z Medykiem na drżących nogach, pytając się jedynie ile goli stracimy...©℗ (mij)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską