poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nunes i Delev mogą nie zagrać z Jagiellonią

Piłka nożna. Nunes i Delev mogą nie zagrać z Jagiellonią

Piłka nożna. Nunes i Delev mogą nie zagrać z Jagiellonią
Data publikacji: 2016-09-30 16:19
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-30 16:54
Wywietleń: 972 157226

Nie tylko Mateusz Matras, ale również Ricardo Nunes i Spas Delev ćwiczyli indywidualnie podczas piątkowego treningu piłkarzy Pogoni Szczecin przed niedzielnym meczem z Jagiellonią Białystok.

Po sobotnich zajęciach trener Moskal zadecyduje, czy obaj pojadą do Białegostoku. Występ Matrasa raczej nie jest możliwy. Jest duże zagrożenie, że Pogoń będzie musiała radzić sobie w Białymstoku także bez Nunesa i Deleva.

- Ricardo narzekał na ból w stopie – powiedział trener Kazimierz Moskal. - Spas już przed środowym meczem z Jagiellonią zgłaszał bóle w okolicach mięśni przywodziciela, w przerwie meczu ponownie o tym mówił. Decyzję podejmiemy po sobotnim treningu.

Nunes w środowym meczu przeciwko Jagiellonii należał do najlepszych piłkarzy w drużynie Pogoni. Zdobył nawet bramkę, co nie często mu się zdarza. W obecnym sezonie wpisał się na listę strzelców co prawda już po raz drugi, jednak do maja tego roku nie zdobył dla Pogoni ani jednego gola, choć gra w drużynie już od ponad dwóch lat. 

Delev choć za swoje występy jest chwalony, to jednak nie może pochwalić się dobrymi liczbami. Dotąd w meczach ligowych nie zdobył gola i zaliczył tylko jedną asystę. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Czytelnik
siedząc na ławce lub będąc nie dopuszczanym do gry w I zespole na pewno goli nie zdobędzie i statystyk nie poprawi-czy to tak trudno zrozumieć-?
2016-09-30 16:51:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje