wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nie będzie gry kontrolnej w Niemczech

Piłka nożna. Nie będzie gry kontrolnej w Niemczech

Piłka nożna. Nie będzie gry kontrolnej w Niemczech
Data publikacji: 2016-03-18 13:22
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-18 13:22
Wywietleń: 1091 123873

Niedzielny mecz z Cracovią będzie ostatnim przed dwutygodniową przerwą na reprezentację. Piłkarze Pogoni Szczecin mieli rozegrać towarzyski mecz z reprezentacją Liechtensteinu, lub z zespołem II Bundesligi Eintrachtem Brunszwik. Nie dojdzie jednak do spotkania z żadnym z tych zespołów.

- Braliśmy jeszcze pod uwagę sparring z TSV 1860 Monachium – powiedział trener Czesław Michniewicz. - Mieliśmy się spotkać gdzieś w połowie drogi między Szczecinem, a Monachium, ale to też była zbyt niepewna sprawa i żadnej gry kontrolnej nie zagramy.

W przerwie na reprezentację z drużyną nie będzie trenować pięciu portowców. Do I reprezentacji Węgier powołanie otrzymał Adam Gyurcso, do kadry młodzieżowej trzech zawodników: Sebastian Rudol, Hubert Matynia i Dawid Kort, a do kadry juniorów Jakub Piotrowski.

- Liczyliśmy jeszcze, że przyjdzie powołanie dla jednego z naszych graczy do I reprezentacji Polski – kontynuuje Czesław Michniewicz. - Wobec absencji tak dużej grupy piłkarzy rozegranie towarzyskiego meczu nie byłoby aż tak bardzo wartościowe.

Ponadto w czwartek poprzedzający Święta Wielkanocne ważny mecz w Centralnej Lidze Juniorów rozegrają młodzi piłkarze Pogoni. Podejmować będą na własnym boisku Zagłębie Lubin i od tego meczu może zależeć, czy zakwalifikują się do strefy medalowej.

- Być może naszych juniorów w tym ważnym meczu wzmocnią piłkarze pierwszej drużyny: Michał Walski i Marcin Listkowski – mówi Czesław Michniewicz.

Walski grał już w zespole juniorów w spotkaniu z Zawiszą zakończonym zwycięstwem portowców 3:0. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje