czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nie będzie gry kontrolnej w Niemczech

Piłka nożna. Nie będzie gry kontrolnej w Niemczech

Piłka nożna. Nie będzie gry kontrolnej w Niemczech
Data publikacji: 2016-03-18 13:22
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-18 13:22
Wywietleń: 1062 123873

Niedzielny mecz z Cracovią będzie ostatnim przed dwutygodniową przerwą na reprezentację. Piłkarze Pogoni Szczecin mieli rozegrać towarzyski mecz z reprezentacją Liechtensteinu, lub z zespołem II Bundesligi Eintrachtem Brunszwik. Nie dojdzie jednak do spotkania z żadnym z tych zespołów.

- Braliśmy jeszcze pod uwagę sparring z TSV 1860 Monachium – powiedział trener Czesław Michniewicz. - Mieliśmy się spotkać gdzieś w połowie drogi między Szczecinem, a Monachium, ale to też była zbyt niepewna sprawa i żadnej gry kontrolnej nie zagramy.

W przerwie na reprezentację z drużyną nie będzie trenować pięciu portowców. Do I reprezentacji Węgier powołanie otrzymał Adam Gyurcso, do kadry młodzieżowej trzech zawodników: Sebastian Rudol, Hubert Matynia i Dawid Kort, a do kadry juniorów Jakub Piotrowski.

- Liczyliśmy jeszcze, że przyjdzie powołanie dla jednego z naszych graczy do I reprezentacji Polski – kontynuuje Czesław Michniewicz. - Wobec absencji tak dużej grupy piłkarzy rozegranie towarzyskiego meczu nie byłoby aż tak bardzo wartościowe.

Ponadto w czwartek poprzedzający Święta Wielkanocne ważny mecz w Centralnej Lidze Juniorów rozegrają młodzi piłkarze Pogoni. Podejmować będą na własnym boisku Zagłębie Lubin i od tego meczu może zależeć, czy zakwalifikują się do strefy medalowej.

- Być może naszych juniorów w tym ważnym meczu wzmocnią piłkarze pierwszej drużyny: Michał Walski i Marcin Listkowski – mówi Czesław Michniewicz.

Walski grał już w zespole juniorów w spotkaniu z Zawiszą zakończonym zwycięstwem portowców 3:0. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi