sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nagórski wrócił do Wolina

Piłka nożna. Nagórski wrócił do Wolina

Piłka nożna. Nagórski wrócił do Wolina
Data publikacji: 2016-02-17 15:38
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-17 15:38
Wywietleń: 1670 120383

WICELIDER piłkarskiej III ligi Vineta Wolin przedłużyła umowy na rundę wiosenną z dwoma najbardziej doświadczonymi zawodnikami, Bartoszem Ławą i Markiem Niewiadą.

Po testach w Pogoni Szczecin, a następnie w Arce Gdynia, do Wolina powrócił Adam Nagórski, ale nie jest jeszcze przesądzone, czy w rundzie wiosennej zawodnik ten zagra w Vinecie.

- Adam Nagórski powrócił z testów w Arce i czekamy teraz na ofertę gdyńskiego I-ligowca - powiedział trener Vinety Paweł Ozga. - Nie chcemy blokować kariery utalentowanego zawodnika, ale chcemy za naszego czołowego piłkarza ekwiwalentu finansowego. Adam ma także ofertę z innego I-ligowego klubu, grudziądzkiej Olimpii.

Drugi nasz III-ligowiec z czołówki tabeli, Świt Skolwin, pozyskał w środę trzech piłkarzy Chemika Police: Pawła Krawca, Krzysztofa Filipowicza (występował m. in. w Błękitnych Stargard w najlepszych czasach tej drużyny) i Pawła Poczobuta-Odlanickiego, a w trakcie załatwiania jest kolejny policzanin - Kacper Gajdemski.

Ponadto pozyskani zostali czołowi snajperzy IV i V ligi Kamil Walków (Dąb Dębno) oraz Sebastian Prokopowicz (Arkonia Szczecin). Do Świtu dołączył też Szymon Kurczak (Pogoń Szczecin) oraz ukraiński zawodnik Wladyslaw Kudrjawcew (Hetman Zamość).

Po tych wzmocnieniach kadra się mocno rozrosła i kilku piłkarzy opuści Skolwin. Zainteresowany ich pozyskaniem jest m. in. IV-ligowy Hutnik Szczecin.

Trzej zawodnicy Błękitnych Stargard, którzy nie zmieścvili się w II-ligowej kadrze, Jacek Lodóchowski, Konrad Kmiecik i Dawid Wiśniewski - przenieśli się do V-ligowej Iny Ińsko. Do Iny trafił też Grzegorz Krukowski z Remora Recz. ©℗ (mij)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi