środa, 18 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Na Lecha z medalistami MP juniorów

Piłka nożna. Na Lecha z medalistami MP juniorów

Piłka nożna. Na Lecha z medalistami MP juniorów
Data publikacji: 2016-04-23 13:39
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-23 13:39
Wywietleń: 915 130562

Wszystko wskazuje na to, że w wyjściowym składzie prestiżowego meczu z Lechem Poznań zagra trzech brązowych medalistów mistrzostw Polski juniorów sprzed czterech lat: Sebastian Rudol, Mateusz Lewandowski i Łukasz Zwoliński.

Tak wynikało z ustawienia zespołu podczas ostatniego treningu portowców przed sobotnią potyczką. To nie wszystko. Prawdopodobnie na ławce rezerwowych usiądzie trzech kolejnych brązowych medalistów mistrzostw Polski juniorów, ale sprzed dwóch lat: Dawid Kort, Robert Obst, lub Michał Walski i po raz pierwszy w karierze Michał Stańczyk (ewentualnie narzekający na ból żeber Sebastian Murawski - brązowy medalista MP juniorów z roku 2012).

Tak się składa, że młodzi portowcy co dwa lata sięgają po medal mistrzostw Polski juniorów. Są tego bardzo bliscy również w obecnym sezonie. W 18-meczowej kadrze na mecz z Lechem jest dwóch graczy, którzy w obecnym sezonie występowali w Centralnej Lidze Juniorów, choć bardzo niewiele: Marcin Listkowski i Jakub Piotrowski.

Ten pierwszy przygotowywany jest do gry w wyjściowym składzie, a ten drugi ma pełnić rolę rezerwowego. W 18-osobowej kadrze meczowej na spotkanie z Lechem znajduje się zatem aż 8 medalistów mistrzostw Polski juniorów (zakładając, że obecni juniorzy nie roztrwonią ogromnej przewagi). ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi