sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Na Cyprze nie będzie nowych piłkarzy

Piłka nożna. Na Cyprze nie będzie nowych piłkarzy

Piłka nożna. Na Cyprze nie będzie nowych piłkarzy
Data publikacji: 2017-01-20 15:13
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-20 15:13
Wywietleń: 1019 204573

Piłkarze Pogoni Szczecin rozegrają w sobotę pierwszy tegoroczny sparring. Na stadionie przy ul. Pomarańczowej zmierza się z IV-ligowym Jeziorakiem Szczecin.

Spotkanie rozpocznie się o g. 13, a następnego dnia rano drużyna uda się na zgrupowanie na Cypr, gdzie rozegra trzy mecze kontrolne z wymagającymi, zagranicznymi rywalami.

Pogoń nie wystąpi w najsilniejszym składzie. Wciąż w okresie rehabilitacji są: Spas Delev, Łukasz Zwoliński i Rafał Murawski. Na urazy narzekają też: Adam Frączczak i Hubert Matynia. Ich także zabraknie w sobotnim meczu.

Na Cypr uda się 25 piłkarzy, a jak nas zapewnił dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk, w tej grupie klub nie planuje żadnych nowych nazwisk. Spośród 29 piłkarzy przebywających w Pogorzelicy odpadnie zatem czterech. Najprawdopodobniej będzie to czwarty bramkarz Daniel Kusztan i dodatkowo trzech piłkarzy z pola.

Sobotni mecz nie jest imprezą masową, dlatego maksymalnie będzie mogło zobaczyć spotkanie 999 kibiców. W ubiegłym roku na pierwszym sparringowym meczu w tym samym miejscu z Arkonią Szczecin obecny był komplet widzów. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi