czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Murawski w treningu

Piłka nożna. Murawski w treningu

Piłka nożna. Murawski w treningu
Data publikacji: 2017-05-02 13:00
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-02 13:01
Wywietleń: 993 248899

Piłkarze Pogoni rozpoczęli we wtorek przygotowania do meczu z Legią Warszawa. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę o g. 18. Oba zespoły rozpoczęły występy w grupie mistrzowskiej od falstartu, Pogoń przegrała w Białymstoku, a Legia zaledwie zremisowała w Warszawie z Wisłą.

Szczecinianie przygotowania rozpoczęli wtorkowym porannym treningiem, w którym udział wziął już Rafał Murawski. Kapitan szczecińskiego zespołu nie grał w kwietniowych meczach, leczył kontuzje, ale zespół pod jego nieobecność znacznie poprawił grę, osiągał lepsze wyniki i pozostaje dużą zagadką, jak wobec zaistniałej sytuacji zachowa się trener Kazimierz Moskal. Czy 36-letni pomocnik dostanie miejsce w składzie praktycznie za zasługi, czy będzie musiał na nowo o nie powalczyć, jak każdy inny zawodnik.

Szczecinianie przystąpią do meczu z Legią w najsilniejszym składzie. Żaden z piłkarzy nie pauzuje za żółte kartki, a kontuzja, jakiej doznał pod koniec meczu z Jagiellonią Marcin Listkowski okazała się nie tak groźna, jak początkowo przypuszczano. 19-letni junior jeszcze we wtorek nie trenował z zespołem, ale już od środy powinien być do dyspozycji szkoleniowca. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny