środa, 20 września 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Murawski w treningu

Piłka nożna. Murawski w treningu

Piłka nożna. Murawski w treningu
Data publikacji: 2017-05-02 13:00
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-02 13:01
Wywietleń: 953 248899

Piłkarze Pogoni rozpoczęli we wtorek przygotowania do meczu z Legią Warszawa. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę o g. 18. Oba zespoły rozpoczęły występy w grupie mistrzowskiej od falstartu, Pogoń przegrała w Białymstoku, a Legia zaledwie zremisowała w Warszawie z Wisłą.

Szczecinianie przygotowania rozpoczęli wtorkowym porannym treningiem, w którym udział wziął już Rafał Murawski. Kapitan szczecińskiego zespołu nie grał w kwietniowych meczach, leczył kontuzje, ale zespół pod jego nieobecność znacznie poprawił grę, osiągał lepsze wyniki i pozostaje dużą zagadką, jak wobec zaistniałej sytuacji zachowa się trener Kazimierz Moskal. Czy 36-letni pomocnik dostanie miejsce w składzie praktycznie za zasługi, czy będzie musiał na nowo o nie powalczyć, jak każdy inny zawodnik.

Szczecinianie przystąpią do meczu z Legią w najsilniejszym składzie. Żaden z piłkarzy nie pauzuje za żółte kartki, a kontuzja, jakiej doznał pod koniec meczu z Jagiellonią Marcin Listkowski okazała się nie tak groźna, jak początkowo przypuszczano. 19-letni junior jeszcze we wtorek nie trenował z zespołem, ale już od środy powinien być do dyspozycji szkoleniowca. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi