wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Murawski przymierzany do Rozwoju

Piłka nożna. Murawski przymierzany do Rozwoju

Piłka nożna. Murawski przymierzany do Rozwoju
Data publikacji: 2017-01-05 15:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-05 15:21
Wywietleń: 779 195935

Pogoń rozpoczęła w czwartek przygotowania do nowego sezonu, ale udziału w badaniach nie brał 23-letni Sebastian Murawski. Utalentowany obrońca w rundzie jesiennej został wypożyczony do I-ligowego Chrobrego Głogów, ale klub po pół roku zrezygnował z usług piłkarza Pogoni.

- Chcemy poszukać Sebastianowi nowego klubu – powiedział dyrektor sportowy Pogoni Szczecin, Maciej Stolarczyk. - Na dziś bardzo prawdopodobną opcją wydaje się Rozwój Katowice.

Rozwój występuje w I lidze, zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, jest zagrożony spadkiem, plasuje się niżej od drużyn z naszego regionu: Błękitnych Stargard i Kotwicy Kołobrzeg.

W tej drugiej występuje inny wypożyczony z Pogoni piłkarz, 20-letni Błażej Chouwer. W jego przypadku sytuacja jest o tyle korzystniejsza, że jeszcze przez pół roku będzie młodzieżowcem przez co łatwiej mu będzie o miejsce w wyjściowym składzie.

- W przypadku Chouwera nic się nie zmieniło – kontynuuje M. Stolarczyk. - Do końca sezonu pozostanie piłkarzem Kotwicy.

Chouwer w rundzie jesiennej zagrał w Kotwicy w 14 meczach (12 w II lidze i 2 w pucharze Polski), z których 12 wystąpił w wyjściowym składzie, a 7 rozegrał w pełnym wymiarze czasowym. Nie zdobył gola i nie zaliczył asysty. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi