środa, 18 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Murawski najlepszym pomocnikiem

Piłka nożna. Murawski najlepszym pomocnikiem

Piłka nożna. Murawski najlepszym pomocnikiem
Data publikacji: 2016-05-16 22:58
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:40
Wywietleń: 1344 133987

Rafał Murawski został wybrany najlepszym pomocnikiem sezonu, a gol Jarosława Fojuta z własnej połowy we wrześniu ubiegłego roku w spotkaniu z Piastem Gliwice uznany został za najbardziej efektownego.

W Warszawie odbyła się uroczysta gala Ekstraklasy, na której dokonano podsumowania wyników głosowania w kilku kategoriach. Głosowali piłkarze i trenerzy z klubów ekstraklasy.

Portowcy byli wśrod nominowanych również w innych kategoriach. Bliski wywalczenia nagrody dla najlepszego piłkarza sezonu był kapitan portowców Rafał Murawski. Przegrał w tej klasyfikacji jedynie z królem strzelców Nemanją Nikolicem.

Legionista był jedynym przedstawicielem mistrza Polski, który w poniedziałkowy wieczór odbierał statuetkę. Kilku innych musiało się zadowolić jedynie miejscem wśród nominowanych.

Prócz wymienionych wśród nominowanych byli też inni przedstawiciele Pogoni. Jakub Czerwiński nawet w dwóch kategoriach – wśród obrońców sklasyfikowany został na czwartym miejscu, a kategorii odkrycia zajął piąte miejsce. Wśród nominowanych trenerów był też Czesław Michniewicz. Sklasyfikowany został na piątym miejscu.

W gronie nominowanych byli też byli piłkarze Salosu Szczecin, którzy grają obecnie dla innych klubów. Patryk Lipski (obecnie Ruch Chorzów) był drugi w kategorii odkrycia sezonu, a Filip Starzyński (obecnie Zagłębie Lubin) czwarty wśród najlepszych pomocników. (par)

Komentarze

Jurek
Kibicu,zrozum że na Euro nie muszą jechać najlepsi.Muszą jechać ci,których lubi"selekcjoner" Nawałka.Jedzie np.Dawidowicz.A gra on w REZERWACH Benfiki. III liga portugalska,oraz Tiago Cionek,rezerwy Palermo...fajny jest ten powoływacz.
2016-05-17 14:44:51
jurek
Kibicu,zrozum że na Euro nie muszą jechać najlepsi.Muszą jechać ci,których lubi "selekcjoner" Nawałka.(Patrz Dawidowicz...III Liga portugalska,rezerwy Benfiki,)
2016-05-17 14:32:43
guciu
Brawo że dostrzegają Rafała Murawskiego chłop wykonywał dobra robote nawet miałby miejsce w kadrze narodowej,któregoś klubów z czołowych lig europejskich.
2016-05-17 11:54:20
Kibic
Najlepszy pomocnik w kraju (krajowej lidze), a miejsca na Euro dla niego zabrakło. A jakieś Peszki, Wawrzyniaki itd jadą
2016-05-17 10:17:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje