sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Młodzież na treningach Pogoni

Piłka nożna. Młodzież na treningach Pogoni

Piłka nożna. Młodzież na treningach Pogoni
Data publikacji: 2016-08-23 13:15
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-23 13:15
Wywietleń: 723 149483

18-letni bramkarz Mikołaj Brylewski trenował we wtorek z pierwszą drużyną Pogoni Szczecin. Zawodnik występuje w drużynach juniorskich szczecińskiego klubu. Z kolei na środowych zajęciach gościnnie pojawią się: 18-letni Patryk Adamczuk i 19-letni Dawid Zieliński.

Pogoń już wcześniej deklarowała, że będzie robiła duże rotacje i wymiennie w zależności od potrzeb pierwszej drużyny będą zapraszani piłkarze z drużyny rezerw, lub juniorów.

Wcześniej taką szansę otrzymał Gracjan Jaroch, zdołał nawet rozegrać oficjalny mecz w ramach Pucharu Polski i zdobył bramkę. Był też w kadrze meczowej na spotkanie z Termaliką, ale szansy debiutu w ekstraklasie już nie otrzymał.

Brylewski jest w Pogoni od roku, wcześniej przez trzy lata trenował w juniorach Legii Warszawa, a następnie był w szerokiej kadrze pierwszej drużyny I-ligowej Olimpii Grudziądz. Ma za sobą mecze w reprezentacji Polski do lat 15.

Adamczuk i Zieliński trenowali już z pierwszą drużyną. Zieliński wystąpił nawet w poprzednim sezonie w sparringu z Drawą Drawsko i zaprezentował się bardzo dobrze.

Adamczuk, to kapitan zespołu wicemistrza Polski juniorów z poprzedniego sezonu, niedawno był powołany na konsultacje reprezentacji młodzieżowej do lat 20, natomiast Zieliński jest kapitanem w drużynie III-ligowych rezerw. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi