wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Młodzi portowcy nie zagrają w finałowym turnieju ME

Piłka nożna. Młodzi portowcy nie zagrają w finałowym turnieju ME

Piłka nożna. Młodzi portowcy nie zagrają w finałowym turnieju ME
Data publikacji: 2016-03-29 21:40
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-29 21:40
Wywietleń: 1334 126200

Jakub Piotrowski i Patryk Adamczuk z Pogoni Szczecin nie zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Europy do lat 19, który w lipcu rozegrany zostanie na boiskach w Niemczech.

Polska reprezentacja w swoim ostatnim eliminacyjnym meczu turnieju w Holandii zremisowała bezbramkowo z gospodarzami i zajęła drugie miejsce. Do finałowego turnieju kwalifikował się tylko zwycięzca grupy.

W wyjściowym składzie zagrał Jakub Piotrowski, który grał do 82 min. To był bardzo dobry turniej w wykonaniu pomocnika Pogoni Szczecin. W pierwszym spotkaniu z Irlandią Północną nasz zawodnik wystąpił w roli dublera, a jego indywidualna akcja zakończyła się strzałem w słupek.

W dwóch kolejnych spotkaniach zakończonych bezbramkowymi remisami: z Ukrainą i Holandią, piłkarz Pogoni Szczecin rozgrywał już, jako podstawowy zawodnik. Patryk Adamczuk w żadnym z trzech spotkań nie zagrał choćby minuty.

Na towarzyskim turnieju na Łotwie przebywał o rok młodszy od swoich kolegów klubowych, Rafał Maćkowski. Pomocnik Pogoni Szczecin grał we wszystkich trzech meczach: z Norwegią (1:1), Ukrainą (0:1) i Łotwą (0:0).

Tylko w spotkaniu z Ukrainą zagrał w podstawowym składzie. W ostatnim spotkaniu z gospodarzami turnieju wystąpił przez ostatnie 20 minut. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi