Strona główna > Sport > Piłka nożna. Mistrzowskie aspiracje oldbojów

Piłka nożna. Mistrzowskie aspiracje oldbojów

Data publikacji: 2016-02-13 19:44
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-13 21:18
Wywietleń: 1386 118998

W Zawierciu rozgrywane są halowe mistrzostwa Polski oldbojów w piłce nożnej. Drużyna Pogoni przed rokiem wywalczyła brązowe medale, a w obecnym ma mistrzowskie aspiracje.

Nic w tym dziwnego. Na turniej udała się drużyna, w składzie której aż roi się od byłych reprezentantów Polski: Dariusz Adamczuk, Maciej Stolarczyk, Olgierd Moskalewicz mają za sobą mecze w I reprezentacji, ale też w europejskich pucharach.

W ekstraklasie w barwach Pogoni grali ponadto: Wojciech Tomasiewicz, Grzegorz Matlak, Bartosz Ława, Edi Andradina, Artur Błażejewski.

Skład uzupełniają: Arkadiusz Kondraciuk, Radosław Kozieł, Paweł Markiewicz, Artur Dmowski, Sławomir Zagrodzki i Marcin Błazowski.

Szczecinianie w pierwszym dniu zawodów potwierdzili swoje mistrzowskie aspiracje i wygrali wszystkie grupowe mecze. Pokonali kolejno: Widzew Łódź 11:1, GKS Bełchatów 9:1, Manhattan Trzebina 6:2 i Cracovię 3:1. Zakończenie turnieju w niedzielę. (par)