piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Michniewicz po konferencji (FILM)

Piłka nożna. Michniewicz po konferencji (FILM)

Piłka nożna. Michniewicz po konferencji (FILM)
Data publikacji: 2015-07-29 09:08
Ostatnia aktualizacja: 2015-07-29 15:25
Wywietleń: 712 6204

W piątek piłkarze Pogoni Szczecin rozegrają trzecie w tym sezonie spotkanie w piłkarskiej ekstraklasie. Tym razem rywalem będzie kolejny zespół z górnej półki - Lechia Gdańsk. Rywal co prawda jeszcze nie zdobył punktu - przegrał oba mecze, ale w pojedynku z portowcami będzie faworytem.

W środę o g. 14.00 trener Pogoni Czesław Michniewicz wziął udział w konferencji prasowej poświęconej spotkaniu Lechii z Pogonią. Na naszej stronie 24.kurier.pl informowaliśmy na bieżąco, o czym mówił nasz szkoleniowiec.

- Przed meczem z Lechią odbędziemy praktycznie jeden pełny trening.

- Wiem, że Lechia odsunęła od składu czterech piłkarzy, ale to niczego nie zmienia w kwestii oceny klasy naszego piątkowego rywala.

- Problem z urazem wciąż dotyczy Akahoshiego, oraz w mniejszym stopniu kilku młodszych graczy - naszych juniorów.

- Wiem, że pojawiają się już pierwsze głosy o zmianie trenera w Lechii. Uważam, że to zdecydowanie za wcześnie na takie stawianie sprawy. Jurek Brzęczek zrobił w tym klubie dużo dobrego w ubiegłym sezonie.

- Problemem Lechii jest, że straciła trzech dobrych piłkarzy, którzy zajmowali się zdobywaniem goli, ale od niedawna jest tam Kuświk i na pewno zacznie strzelać bramki. Oby jeszcze nie w najbliższy piątek.

- Mamy duże pole manewru na skrzydłach. Ta pozycja jest w naszej drużynie najlepiej obsadzona.

- Ciągle jest szansa, że jeszcze w tym oknie transferowym wzmocnimy się jakimś piłkarzem. Póki co nie ma w tym względzie żadnych konkretów.

- Koniec konferencji prasowej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską