niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Miasto wspiera grupy młodzieżowe Pogoni

Piłka nożna. Miasto wspiera grupy młodzieżowe Pogoni

Piłka nożna. Miasto wspiera grupy młodzieżowe Pogoni
Data publikacji: 2017-11-22 13:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-29 11:11
Wywietleń: 527 302194

Gmina Miasto Szczecin podpisała umowę partnerską z Pogonią Szczecin. Dzięki współpracy klub otrzymał dotację, która zostanie wykorzystana na rozwój grup młodzieżowych.

Umowa będzie obowiązywać do końca roku. W jej ramach klub otrzyma dodatkowe środki finansowe, które przeznaczy m.in. na wynajem obiektów treningowych, organizację wyjazdów oraz zakwaterowanie podczas obozów i przedmeczowych zgrupowań. Część dotacji zostanie również wykorzystana na zakup artykułów medycznych, pokrycie kosztów badań lekarskich oraz stypendia sportowe dla zawodników grup młodzieżowych Pogoń Szczecin.

W zamian za wsparcie finansowe Gmina Miasto Szczecin otrzymała tytuł „Przyjaciela grup młodzieżowych Pogoni Szczecin” oraz liczne korzyści promocyjne. Przy współpracy z klubem Gmina Miasto Szczecin zorganizuje również cykliczne wydarzenia, podczas których zawodnicy pierwszego zespołu będą pojawiać się na treningach grup młodzieżowych. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Kibic
do Ja Miasto wspiera również inne kluby. Na Salosie kończą robić sztuczną nawierzchnię u góry i małego orlika z oświetleniem. Pogoń tego nie ma. Stal zaraz będzie miała nowy obiekt.
2017-11-29 10:38:50
Ja
Dlaczego miasto nie wspiera innych grup mlodziezowych np. SALOS, STAL ...? Pompuje pieniądze tam, gdzie one już są. A co z innymi dziećmi?
2017-11-22 17:17:46
Jan
Moja propozycja dla Gminy Mista Szczecin, to objęcie patronatem komentatorów pod artykułami Kuriera. Wymagający nie będę - po 5 tyś. na osobę a w zamian Gmina Miasto Szczecin otrzyma tytuł "Przyjaciela dyskutantów Kuriera". I niech nikt nie mówi, że Pogoń to marka miasta. Kurier to może nie?
2017-11-22 14:48:34

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską