sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA)

Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA)

Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA)
Data publikacji: 2015-09-29 20:24
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 130 24796

W CH Atrium Molo w Szczecinie, w ramach akcji „Weź pada do dłoni i pokaż Pogoni", promującej niedawno wprowadzoną na polski rynek grę komputerową FIFA 16, szczecińscy piłkarze Łukasz Zwoliński, Jakub Czerwiński, Adam Frączczak, Mateusz Matras, Mateusz Lewandowski, Dawid Kudła i spółka, toczyli wirtualne boje z kibicami.

Mogli wcielić się w... swoje własne postacie i jeszcze raz rozegrać poniedziałkowy mecz ekstraklasy z Jagiellonią Białystok, komentowany tym razem przez Dariusza Szpakowskiego z Jackiem Laskowskim. ©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA) Piłka nożna. Mecz z Jagiellonią powtórzony (GALERIA)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi