sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Matura przeszkodzi Listkowskiemu?

Piłka nożna. Matura przeszkodzi Listkowskiemu?

Piłka nożna. Matura przeszkodzi Listkowskiemu?
Data publikacji: 2017-05-05 11:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-05 11:28
Wywietleń: 535 250340

Z drużyną od środy trenował Marcin Listkowski. W niedzielnym meczu przeciwko Jagiellonii wystąpił jako dubler, choć w kwietniowych meczach należał do najlepszych na boisku. Spotkanie w Białymstoku zakończył z kontuzją, która jednak nie okazała się na tyle groźna, by wyłączyć piłkarza na dłuższy czas.

Listkowski jeszcze we wtorek miał indywidualne zajęcia, a od środy brał udział w treningach z resztą drużyny. 19-letni junior obecnie ma też inne sprawy na głowie. Zdaje maturę i na pewno ten fakt nie wpływa na to, że może się maksymalnie skoncentrować na treningach i meczu.

- Wiem z własnego doświadczenia jak to jest uczestniczyć w treningach nie w pełni skoncentrowanym, bo ma się inne sprawy na głowie – ocenia sytuację trener Kazimierz Moskal. - Marcin wpadł na czwartkowy trening niemal w ostatniej chwili, wcześniej pisał maturę, w takiej sytuacji trudno o pełną koncentrację.

Trener zatem dał do zrozumienia, że szanse Listkowskiego na grę w wyjściowym składzie przeciwko Legii nie są duże. Trzeba jednak pamiętać, że maturę zdaje obecnie też znacznie bardziej doświadczony od Listkowskiego Jarosław Fojut, który w meczu z Jagiellonią w Białymstoku był najsłabszym piłkarzem na boisku.

Może zatem brak koncentracji 30-letniego obrońcy też wynikał z tego, że w głowie miał maturę. Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że Fojut będzie piłkarzem pierwszego wyboru przy ustalaniu składu na prestiżowy mecz z Legią, gdzie można się pokazać, a mobilizacja jest na pewno na najwyższym z możliwych poziomie. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską