piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Listkowski zagrał pół godziny

Piłka nożna. Listkowski zagrał pół godziny

Piłka nożna. Listkowski zagrał pół godziny
Data publikacji: 2017-01-14 15:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-14 15:29
Wywietleń: 712 200860

Marcin Listkowski zagrał w sparringu duńskiej drużyny Nordsjealand, która przegrała w Rostocku z III-ligową Hansą 1:2 (1:1). 19-letni reprezentant Polski juniorów wszedł na boisko na ostatnie pół godziny.

Listkowski od kilku dni przebywa na testach w Nordsjealand. Duńczycy są zdeterminowani, żeby pozyskać napastnika Pogoni Szczecin i gotowi są za niego zapłacić jeszcze podczas obecnego okienka transferowego.

Skauci z Danii obserwują Listkowskiego już od dłuższego czasu. Wcześniej wystosowali ofertę na kupno utalentowanego nastolatka, ale Pogoń słusznie uznała, że to nie jest dobry moment, żeby sprzedawać świetnie rokującego piłkarza. Obecnie sytuacja się zmieniła i być może dojdzie do transakcji.

Listkowski w meczu z Hansą grał na pozycji napastnika. Właśnie na tej pozycji ma być przygotowywany przez najbliższe pół roku, żeby od następnego sezonu pełnić już wiodącą rolę w drużynie mistrza Danii sprzed pięciu lat.

Prócz Listkowskiego w sparringu zagrał o rok młodszy Bartosz Ślisz. To piłkarz II-ligowego ROW Rybnik, który 1,5 roku temu znajdował się w kręgu zainteresowań Pogoni Szczecin, ale ostatecznie nie trafił do szczecińskiego klubu. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską