poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Legia zagra o 10 z rzędu zwycięstwo

Piłka nożna. Legia zagra o 10 z rzędu zwycięstwo

Piłka nożna. Legia zagra o 10 z rzędu zwycięstwo
Data publikacji: 2017-05-05 18:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-06 23:20
Wywietleń: 1310 250395

Trener piłkarzy Legii Warszawa Jacek Magiera zaznaczył, że jego podopieczni "z optymizmem i radością" przyszli na trening w piątek, dwa dni przed meczem 32. kolejki ekstraklasy z Pogonią Szczecin.

- Przy takiej pogodzie nawet boisko lepiej wygląda - powiedział.

Legia jest trzecia w tabeli grupy mistrzowskiej z 30 punktami. O trzy więcej ma lider Jagiellonia Białystok, a Pogoń zgromadziła 21. Dziewięć ostatnich wyjazdowych meczów Legia zakończyła zwycięsko. W Szczecinie chce odnieść jubileuszowe zwycięstwo.

- Pogoń to dobry zespół, ale nie straszę swoich zawodników przeciwnikami. Patrzymy na swoje atuty. Sport jednak uczy pokory i absolutnie nie możemy lekceważyć rywala. Zdarza się, że ci, którzy przeciwnika lekceważą, przegrywają - powiedział Magiera, cytowany w serwisie legia.com.

Szkoleniowiec nie ukrywa, że na dobry nastrój warszawskiego zespołu wpłynęła poprawa pogody.

- Miło było dzisiaj pójść na spacer. Nawet boisko przyjemniej wygląda. Z optymizmem i radością przyszliśmy do pracy. Uprawiamy najpiękniejszą dyscyplinę sportu i gramy w najlepszym polskim klubie - podkreślił.

Magiera dodał również, że raczej nie będzie mógł wystawić Michała Kucharczyka, ale pozostali zawodnicy są zdrowi.

- Michał Kucharczyk prawdopodobnie nie zagra, ponieważ w ostatnim czasie nie trenował z drużyną. Szanse na jego występ nie są duże, ale to piłkarz, na którego bardzo liczę w końcówce sezonu - powiedział trener Legii.

Zapowiedział też, że nie będzie w tym sezonie wprowadzał już żadnych poważnych zmian w stylu gry.

- Jesteśmy świadomi w jakim momencie sezonu jesteśmy. Nie będziemy robić rewolucji na sześć kolejek przed końcem. To tak jak maturzyści: długo pracujemy, aby zrealizować swój cel, jakim jest mistrzostwo Polski. Krok po kroku do tego dążymy - podkreślił Magiera.

Spotkanie w Szczecinie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

uk
idę na zakład ,że 3 punkty dla przyjezdnych, to już ustalone i będę naprawdę zaskoczony innym wynikiem. pozdrawiam fanów....
2017-05-06 22:56:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi