czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kudła ma propozycję z Sosnowca

Piłka nożna. Kudła ma propozycję z Sosnowca

Piłka nożna. Kudła ma propozycję z Sosnowca
Data publikacji: 2017-06-07 15:40
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 09:57
Wywietleń: 1136 267998

25-letni Dawid Kudła po czteroletnim pobycie w Pogoni Szczecin najprawdopodobniej od nowego sezonu będzie piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. To z tamtego klubu przyszedł do Szczecina jako zupełnie anonimowy bramkarz.

W ekstraklasie zadebiutował w ostatnim meczu sezonu 2012/13 z Ruchem w Chorzowie. Niemal cały następny sezon również był rezerwowym Radosława Janukiewicza. Wszedł do bramki w meczach grupy mistrzowskiej dwa lata temu i spisał się bardzo dobrze. Na tyle korzystnie, że nowy sezon rozpoczął jako bramkarz numer 1. Na ławce rezerwowych posadził sprowadzonego z Jagiellonii Jakuba Słowika, ale nie na długo.

Obaj przez dwa sezony rywalizowali ze sobą o miano pierwszego bramkarza. Minionej wiosny Kudła nie zagrał w ekstraklasie nawet minuty. Choć ma z klubem ważny kontrakt jeszcze przez dwa lata, to najprawdopodobniej go rozwiąże i wróci do Sosnowca. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Kibic od wieków
Idź chłopie idź,zabierz też ze sobą drugiego "asa" i wspólnie udoskonalajcie swoje piłkarskie umiejętności.Może ktoś jeszcze o Was coś fajnego usłyszy,bo póki co...obraz nędzy i rozpaczy.
2017-06-08 09:43:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny