wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kto przełamie kryzys ...

Piłka nożna. Kto przełamie kryzys ...

Piłka nożna. Kto przełamie kryzys ...
Data publikacji: 2015-12-01 14:29
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 188 43517

Pogoń w środę podejmuje Lechię Gdańsk w meczu 18 serii spotkań (początek, g. 18). Obie drużyny znajdują się w poważnym kryzysie. Pogoń nie wygrała meczu od sześciu kolejek, w trzech ostatnich nie zdobyła gola, a ostatniego gola z gry strzeliła jeszcze dwa miesiące temu. Lechia natomiast przegrała cztery kolejne spotkania.

Lechia, to obecnie klub, w którym jest kilka zachodniopomorskich akcentów. Jakub Wawrzyniak 12 lat temu był piłkarzem Błękitnych Stargard. O tym, że grał w tym klubie, wielu zdążyło zapomnieć, ale reprezentant Polski pozwolił o tym przypomnieć w wywiadzie, którego udzielił jakiś czas temu, a w którym w bardzo niepochlebny sposób wyrażał się o stargardzkim klubie i całym półrocznym pobycie w tym mieście.

32 letni obrońca od dwóch kolejek znajduje się w dużej niełasce u trenera von Heesena, który dał się już poznać z tej strony, że potrafi odesłać nawet na trybuny obecnych reprezentantów Polski. Tak czynił w przypadku Sebastiana Mili, Sławomira Peszki, a obecnie też Jakuba Wawrzyniaka.

Były gracz Błękitnych Stargard był tylko rezerwowym w przegranym spotkaniu z Cracovią, a w ostatnim meczu z Lechem nie zagrał już nawet minuty. Wiele wskazuje na to, że nie zobaczymy go również w Szczecinie. ©℗ (p)

Cały artykuł czytaj w środowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Kibic z łuku
Znowu banki
2015-12-01 20:08:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje