poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kort wraca, Nagórski ma jechać na obóz

Piłka nożna. Kort wraca, Nagórski ma jechać na obóz

Piłka nożna. Kort wraca, Nagórski ma jechać na obóz
Data publikacji: 2015-12-03 14:14
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 1469 45014

Pogoń Szczecin zorganizowała sprawdzian dla wyróżniających się graczy z niższych lig rozgrywkowych. Uddział wzięli piłkarze Błękitnych Stargard: Liśkiewicz, Gutowski, Łaźniowski, Wojtasiak, Bednarski, Flis, Okuszko, Chemika Police: Kurczak, Sowała, Filipowicz, Drawy Drawsko: Stukonis, Malarczyk, Świtu Skolwin: Kołodziejski, Kotus, Szczepanik, Vinety Wolin: Pogorzelczyk i Gwardii Koszalin: Brzeziański.

Rywalem był rezerwowy zespół Pogoni. Sprawdzianowi przyglądał się trener Czesław Michniewicz.

- Na pewno kilku zawodników zaprezentowało się z dobrej strony - powiedział szkoleniowiec portowców. - To nie są dla nas anonimowi gracze, już ich widzieliśmy w meczach ligowych. Pamiętam dobre występy Wojtasiaka, Flisa w meczach o puchar Polski na tle silnych rywali. W czwartek obaj potwierdzili swoje walory. Przyglądamy się Liśkiewiczowi. Mamy w drużynie trzech stoperów, to trochę mało. Interesującym graczem jest lewy obrońa Świtu Kotus. Może jeden, lub dwóch pojedzie z nami w styczniu na jeden z obozów, ale to jeszcze sprawa do przedyskutowania.

Z drużyną już dwa tygodnie trenuje Adam Nagórski. Trener Michniewicz chce, by piłkarz pozostał w drużynie dłużej.

- Chciałbym go sprawdzić w grach kontrolnych, żeby mógł się z nami przygotować - kontynuuje Czesłąw Michniewicz. - Zapytałem Adama, czy godzi się na taką niepewność. Odparł, że tak. Chce powalczyć. Potrzebujemy więcej czasu.

Od rundy wiosennej ponownie piłkarzem Pogoni będzie Dawid Kort, który wraca z wypożyczenia z Bytovii.

- Potwierdzam, że oficjalnie Kort od wiosny będzie znów naszym piłkarzem. Dojrzał piłkarsko i czas na kolejne wyzwania już w Pogoni - oznajmił dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk. ©℗ (par)  

Fot. R. Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi