sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kontuzjowany Formella

Piłka nożna. Kontuzjowany Formella

Piłka nożna. Kontuzjowany Formella
Data publikacji: 2017-08-24 19:02
Wywietleń: 590 289599

Czwartkowy trening piłkarzy Pogoni Szczecin odbywał się bez kontuzjowanego Dariusza Formelli. To już drugi tydzień, kiedy 22-letni skrzydłowy nie uczestniczy w treningach z resztą zespołu.

Jest jednak szansa, ze zawodnik podobnie jak przed meczem z Arką dołączy do reszty zespołu przed niedzielnym spotkaniem z Sandecją Nowy Sacz. Jeżeli jednak Formella nie będzie w pełni sił, to na prawym skrzydle zastąpi go Marcin Listkowski.

19-latek zagrał w minioną niedzielę bardzo dobry mecz na poziomie III ligi, z łatwością urywał się obrońcom, był nieuchwytny grając na lewym skrzydle, ale szczególnie dobrze zaprezentował się występując na pozycji ofensywnego pomocnika.

W czwartkowym treningu wciąż nie uczestniczyli kontuzjowani: Łukasz Zwoliński i Jarosław Fojut. Ich na spotkanie z Sandecją trener Maciej Skorża nie będzie brał pod uwagę. Na pewno w Niecieczy nie zagra też Spas Delev, który już brał udział w pierwszej części treningu, nie uczestniczył jeszcze w taktycznej gierce.

Z pierwszym zespołem uczestniczyło kilku juniorów: Stanisław Wawrzynowicz, Aron Stasiak i Maciej Żurawski. Ten ostatni wkrótce dołączy do pierwszego zespołu na stałe. Dopiero w grudniu skończy 17 lat, będzie najmłodszym piłkarzem w pierwszej drużynie.

Trening portowców obserwował Marian Kielec - wraz z żona i córką. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi