sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kontuzje i selekcja

Piłka nożna. Kontuzje i selekcja

Piłka nożna. Kontuzje i selekcja
Data publikacji: 2016-05-29 19:42
Wywietleń: 675 135831

Piłka Nożna. Przebywający na zgrupowaniu w Arłamowie piłkarze reprezentacji Polski w niedzielę dostali nieco wolnego czasu, który spędzali z rodzinami i spotykali się również z kibicami. Wieczorem przeprowadzili otwarty trening.

Okazało się, że kontuzja barku niemal na pewno wyeliminuje z Euro 2016 Macieja Rybusa. Z raną w okolicy pięty zmaga się inny lewy obrońca Jakub Wawrzyniak. Wcześniej złamanie ręki wykluczyło z kadry Pawła Wszołka. Z zespołem wciąż nie trenuje kontuzjowany Grzegorz Krychowiak.

- W niedzielę Grzegorz nadal będzie trenował indywidualnie, ale zaplanowaliśmy dla niego mocniejszy trening - powiedział lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski. - Postęp w jego leczeniu jest szybki i nie ma żadnych obaw dotyczącego jego udziału w Euro 2016. Musiał jednak trochę odpocząć także psychicznie, bo najpóźniej z kadrowiczów zakończył sezon.

W poniedziałek o godz. 21 selekcjoner Adam Nawałka ogłosi listę 23 piłkarzy, którzy wyjadą do Francji.

Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca. Polska pierwszy mecz rozegra 12 czerwca z Irlandią Północną; cztery dni później zmierzy się z Niemcami, a 21 czerwca zagra z Ukrainą.(pap)

Fot. Ryszard PAKIESER

Na zdjęciu: Pewniakiem na wyjazd do Francji wydaje się Kamil Grosicki.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi