środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kolejne testy Liśkiewicza

Piłka nożna. Kolejne testy Liśkiewicza

Piłka nożna. Kolejne testy Liśkiewicza
Data publikacji: 2016-01-18 17:26
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Wywietleń: 1203 103439

PO tygodniu treningów i wygranym sparingu z Kotwicą Kołobrzeg 1:0, trener II-ligowych Błękitnych Stargard Krzysztof Kapuściński podjął kilka transferowych decyzji.

- Postanowiliśmy, że pozostaną w Stargardzie bramkarz Rakowa Częstochowa, wcześniej grający w Cracovii Przemysław Wróbel oraz nasz była obrońca, ostatnio występujący w Drawie Drawsko Pomorskie Arkadiusz Jasitczak - powiedział K. Kapuściński. - Dalej testujemy obrońcę Bałtyku Koszalin Tomasza Kamińskiego i pomocnika Miedzi Legnica Przemysława Wichłacza. Po testach w Pogoni Szczecin, w czwartek wraca do nas Jakub Okuszko. Czekamy też na przyjazd zawodnika, który rozegrał blisko 50 spotkań w ekstraklasie.

Ciągle niejasna jest przyszłość stopera Macieja Liśkiewicza, który niedawno przebywał na testach w ekstraklasowej Jagiellonii Białystok.

- Mimo pozytywnej oceny testów przez trenera Jagiellonii Michała Probierza, nasz zawodnik nie pozostanie w Białymstoku - powiedział wiceprezes Błękitnych Jarosław Hajduk. - Na prośbę menedżera zawodnika udzieliliśmy mu zgody do środy na kolejne testy, tym razem w I-ligowym Chrobrym Głogów.

Z II-ligową Kotwicą Kołobrzeg pożegnali się już: Piotr Azikiewicz (powrót po wypożyczeniu do Zagłębia Lubin), Mateusz Kołodziejski (Gwardia Koszalin ), Damian Kugiel (wolna ręka w szukaniu nowego klubu) i Hubert Otręba. Mogą ich zastąpić m. in. Marcin Urynowicz (Górnik Zabrze) i Karol Zieliński (Kaszubia Kościerzyna) oraz kilku wychowanków Akademii Piłkarskiej Kotwica. ©℗ (mij)

Fot. R. Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi