wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kibice ukarani

Piłka nożna. Kibice ukarani

Piłka nożna. Kibice ukarani
Data publikacji: 2015-12-06 08:03
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 1362 45446

Komisja Ligi ukarała Pogoń Szczecin za użycie środków pirotechnicznych przez jej kibiców podczas wyjazdowego meczu ze Śląskiem Wrocław.

Na szczeciński klub nałożono karę zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców na jeden mecz wyjazdowy. 

Fot. R. Pakieser

Komentarze

kibic z łuku
Jak hołota nie umie się zachować na meczu to niech siedzi w domu, a nie robi siary klubowi.
2015-12-07 10:21:53
co to jest?
1 mecz to nie kara, kibice Ruchu Chorzów mają zakaz na 13 meczy i w niczym im to nie przeszkadza, mecze na zakazie Łęczna 400, Gliwice 3300, Podbeskidzie 1800. Mozna? Można ;-)
2015-12-06 20:22:36
gutek
PILKA NOZNA BEZ POLICJI!!!
2015-12-06 13:08:35
gutek
PILKA NOZNA BEZ POLICJI!!!
2015-12-06 13:07:46
Nie boisz/boicie sie?
Piszesz ze same race nie sa zle?? A tutaj w Szwecji badania zakonczyli nad skutkami dymu z tych rac i okazuje sie ze sa bezposrednia przyczyna RAKA PLUC! Nie boisz sie? A w Danii pokazali takiego mistrza co mial lape lewa tak wytatuowana ze ..nie mogli go uratowac i mu musieli amputowac noge.Nie wiem dlaczego noge ale dodali ze te niekolorowe tatuaze tak za 10 lat beda przyczyna ..amputacji konczyn.Podobno te kolorowe troche wczesniej..
2015-12-06 12:38:51
Na dobre i na złe z MKS
Najlepsze że tak zwani "Najwierniejsi" zrobili tą oprawę specjalnie żeby nie jechać do Łęcznej w grupie zorganizowanej :) Na tak daleki wyjazd nie było by wielu chętnych, a do tego mecz jest w Poniedziałek o 18 tej, czyli termin mega niedogodny (3 dni wolnego w pracy) :) Wiedzieli że dostaną tylko jeden zakaz na mecz wyjazdowy, więc będzie wytłumaczenie swojej nieobecności w świecie "Ultras" Jakże bardzo by się zdziwili jakby komisja Ligi dowaliła im ze trzy mecze wyjazdowe, i z 50 tys kary....
2015-12-06 10:24:35
gosc
Powinna byc ukrana ochrona ktora pozwolila to wszystko wniesc a wiadomo ze wnosi sie to we flagach albo w gaciach, moze jakis skaner niech tam zamontuja bo widac kontrola osobista nie przynosi skutku.Same race nie sa zle jesli nie rzucaja nimi ,gorzej z prezentowanymi haslami.
2015-12-06 08:55:25