sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kadrowicze już w Szczecinie

Piłka nożna. Kadrowicze już w Szczecinie

Piłka nożna. Kadrowicze już w Szczecinie
Data publikacji: 2016-11-16 14:27
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-16 14:28
Wywietleń: 712 172906

Trener Kazimierz Moskal będzie miał podczas meczu z Wisłą Kraków do dyspozycji wszystkich kadrowiczów. Żaden z nich podczas międzypaństwowych spotkań nie doznał urazu, w środę wszyscy uczestniczyli już w treningu Pogoni.

Podczas porannych zajęć wzięli udział między innymi: Sebastian Rudol i Spas Delev. Ten pierwszy jeszcze we wtorek wieczorem był członkiem reprezentacji młodzieżowej, która w Tychach pokonała Niemców. Nasz obrońca cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Ta sytuacja się powtarza z każdym kolejnym meczem. Skoro obrońca tej klasy, co Rudol znajduje lepszych konkurentów do miejsca w składzie reprezentacji młodzieżowej, to należy mieć o niej bardzo dobre zdanie.

W środę podczas porannych zajęć uczestniczył też Spas Delev, natomiast Adam Gyurcso trenował nieco później indywidualnie pod okiem trenera przygotowania motorycznego Rafała Buryty. W czwartek będzie już trenował z zespołem, a w sobotę będzie do dyspozycji trenera Moskala.

Gyurcso zaliczył w reprezentacji udany występ w niedzielę, kiedy w wygranym 4:0 meczu z Andorą zdobył jedną z bramek. We wtorkowym towarzyskim spotkaniu ze Szwecją już nie zagrał, dzięki czemu szybciej się zregeneruje przed sobotnim meczem z Wisłą. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi