piątek, 19 stycznia 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kaczmarek nie, jest opcja zagraniczna

Piłka nożna. Kaczmarek nie, jest opcja zagraniczna

Piłka nożna. Kaczmarek nie, jest opcja zagraniczna
Data publikacji: 2017-10-30 11:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-31 14:45
Wywietleń: 4953 298885

Jako jednego z kandydatów na nowego trenera Pogoni wymienia się Marcina Kaczmarka, byłego piłkarza i trenera Pogoni Szczecin, który od lipca tego roku pozostaje bez pracy. 43-szkoleniowiec zaprzecza jednak, że Pogoń się z nim kontaktowała.

- Nikt z klubu się ze mną nie kontaktował w sprawie pracy w Pogoni - powiedział nam Marcin Kaczmarek.

Możliwe, że Rafał Janas pozostanie na stanowisku tymczasowego trenera do końca roku. Klub miałby wtedy czas na rozpatrzenie odpowiednich kandydatur. Jedna z nich ma pochodzić zza granicy. To ostatnio bardzo modny kierunek. Szkoleniowcy zagraniczni pracujący nawet w niższych klasach rozgrywkowych radzą sobie z drużynami z najwyższego szczebla w Polsce doskonale.

Pogoń znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, przed nią trudne mecze, ale zmiana szkoleniowca nawet jeżeli jej konsekwencją będą straty finansowe, musiała nastąpić. Od kilku tygodni z klubu docierały sygnały, że trener stracił dobry kontakt z drużyną. Jeżeli tak było, to rozstanie było konieczne. ©℗ (par)

 

Komentarze

guciu
Dajcie szanse Arurowi Płatkowi trener na czas trudny Pogoń Szczecin lub Eugeniusz Różański czy Romuald Szukiełowicz.
2017-10-31 14:29:40
Ekspert
Trenerem Pogoni będzie były trener Floty Świnoujście i Arki Gdynia - Petr Němec, obecnie trener wicelidera II ligi Warty Poznań
2017-10-31 12:53:03
Zenek
Dobra decyzja.Carlo Ancelotti jest "do wzięcia".Chyba że Mariusz Kuras.
2017-10-31 09:02:35
as
Janas masz szanse , wymagania po skorży ostro spadły.Utrzymanie Pogoni w lidze.
2017-10-30 19:21:47
Pp
Żaden,nawet bajlepszy trener nie będzie wstanie wyjsć z tak wypompowanymi zawodnikami. Nie ma zamienników. Może trzeba byłoby o tym pomyśleć a nie patrzeć tylko aby kieszeń była pełna. Uważam, że co z niektórymi piłkarzami należałoby się pożegnać.
2017-10-30 18:24:20
Gratulacje
dla WP. Przyznam, że podoba mi się jego odwaga. Był jedynym w okolicy dziennikarzem, który jasno pisał, że Skorża musi odejść. na oficjalnej stronie kibiców (dawnej V-ce) nikt tego nie napisał tylko jakąś sondą się wymigali. Mało tego, jakiś hymn pochwalny Mroczkowi zafundowali. A tak swoją drogą to tego Parady warto zatrudnić w Pogoni na jakiegoś doradcę. Analizy jego transferów - pierwsza klasa.
2017-10-30 18:01:49
Steve Wonder
Bohumil Panik widziany dzis w galaxy i w barze rab
2017-10-30 17:18:12
Bierzcie póki chce...
Władysław Chrabąszcz z KS Przechlewo wysłał już CV do Pogoni! Jak słusznie twierdzi, poziom drużyn bardzo podobny.....
2017-10-30 16:24:00
Quszcz
Wacław Jarząbek... trener drugiej klasy. Wolny !
2017-10-30 13:25:26
OLO
Olo Moskalewicz!!!
2017-10-30 13:06:59
Pralka Frania
Przecież Boguś Baniak czeka na telefon w afrykańskim Buszu. On ma metody na utrzymanie zespołu w ekatraklasie. Udowadniał to nie raz z fryzjerem z Wronek
2017-10-30 13:01:22
Andrzej R.
Janusz Pekowski ?
2017-10-30 12:31:13
olek
a wzmocnienia napastnika ?? jak nie to 1liga i ch z trenera na pół roku
2017-10-30 12:18:33
Czytelnik Łukasz
Byle nie ktoś taki jak Jozak. Leo też odpada.
2017-10-30 11:57:32