wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Juniorzy młodsi ze zmiennym szczęściem

Piłka nożna. Juniorzy młodsi ze zmiennym szczęściem

Piłka nożna. Juniorzy młodsi ze zmiennym szczęściem
Data publikacji: 2017-04-13 18:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-13 18:29
Wywietleń: 36 238634

Juniorzy młodsi AP Pogoni Szczecin (rocznik 2001) przegrali w wyjazdowym meczu z CWZS Bydgoszcz 1:2 (0:1). Honorowego gola w końcówce meczu zdobył Kunowski.

- Nie zasłużyliśmy na porażkę – ocenił trener Andrzej Tychowski. - Przez cały mecz mieliśmy zdecydowaną przewagę, ale w finalnej fazie akcji nie potrafiliśmy naszych akcji zamienić na gole.

Drużyna z Bydgoszczy pokonała wcześniej starszy zespół Pogoni, nie dała się pokonać Arce, która wygrała w Szczecinie z młodszą drużyną Pogoni.

- Rywale ograniczyli się do gry prostymi środkami i jak widać, na tym etapie szkolenia i na tym poziomie to czasem wystarczy. My chcemy jednak, by nasi chłopcy się rozwijali.

Pierwsze zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi z rocznika 2000. Podopieczni trenera Łęczyńskiego pokonali na własnym boisku Warte Poznań 3:1 (0:1) po golach Grochowskiego (karny), Pavlasa i Benedyczaka.

Po pierwszej połowie zanosiło się na kolejną porażkę. Goście uzyskali prowadzenie już na początku meczu. Miejscowi dopiero po przerwie całkowicie zdominowali przeciwnika.

- Długo czekaliśmy na naszą pierwszą wygraną – powiedział po meczu trener Łęczyński. - Druga połowa była w naszym wykonaniu dobra, liczę, że najgorsze już za nami i w kolejnych spotkaniach będzie nam się grało już nieco łatwiej. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi