środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Juniorzy młodsi wygrali z Lechią

Piłka nożna. Juniorzy młodsi wygrali z Lechią

Piłka nożna. Juniorzy młodsi wygrali z Lechią
Data publikacji: 2016-04-24 17:30
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-24 17:30
Wywietleń: 68 130843

Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin wygrali w wyjazdowym meczu Makroregionalnej Ligi z Lechią Gdańsk 1:0 (1:0) po golu Stasiaka i umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

- Tym meczem potwierdziliśmy, że jesteśmy drugą siłą w naszej grupie - ocenił Piotr Łęczyński, trener Pogoni. - Gdyby system rozgrywek promował dwie najlepsze drużyny, a nie jedną, to mielibyśmy duże szanse na medal. W rywalizacji z Lechem trudno jednak myśleć o końcowym sukcesie.

Swoją siódmą bramkę w sześciu meczach zdobył Aron Stasiak. To piłkarz, który nie zdołał przebić się w Lechu, jednak w Pogoni rozwija się znakomicie. Jest obecnie najskuteczniejszym piłkarzem nie tylko w swojej grupie, ale biorąc pod uwagę wszystkie cztery grupy makroregionalne.

- Aron w każdym meczu ma okazje - mówi P. Łęczyński. - Również w Gdańsku mógł pokusić się o kolejne gole. Sytuacji stwarzaliśmy bardzo dużo.

Dla Pogoni to była trzecia wygrana z Lechią na młodzieżowym szczeblu w ciągu dwóch tygodniu. Przed tygodniem wygrały III - ligowe rezerwy, a dwa tygodnie juniorzy starsi.

- To na pewno cieszy, bo Lechia uchodzi za dobrą akademię, na pewno mają tam większe fundusze, a my potrafimy z nimi regularnie wygrywać - ocenił P. Łęczyński. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi