wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Juniorzy młodsi ograli Lechię

Piłka nożna. Juniorzy młodsi ograli Lechię

Piłka nożna. Juniorzy młodsi ograli Lechię
Data publikacji: 2017-04-29 14:19
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-29 14:20
Wywietleń: 542 248672

Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin (rocznik 2001) pokonali na własnym boisku Lechię Gdańsk 3:1 (1:0) po golach Radzińskiego, Iskry i Czajkowskiego. Młodzi szczecinianie pokonali jedyną drużynę, która umiała dotąd urwać punkty najlepszej drużynie w grupie makroregionalnej Lechowi Poznań.

- Przez pierwszy kwadrans mieliśmy bardzo duży problem - ocenił trener Andrzej Tychowski. - Lechia nas zdominowała, nie mogliśmy uporządkować gry, ale po 15 minutach zdołaliśmy się otrząsnąć i zdobyliśmy przed przerwą gola.

Młodzi portowcy rozegrali dobry mecz, a duży wpływ na losy spotkania mieli piłkarze o rok młodsi od swoich kolegów z drużyny i o dwa lata młodsi od rywali: Wędrychowski i Iskra. Ten pierwszy jest reprezentantem kraju w swojej kategorii wiekowej, uczestniczył przy dwóch pierwszych golach, a ten drugi zdobył bramkę w swoim debiucie.

- Marcel Wędrychowski choć jest o rok młodszy od partnerów z drużyny, to już dziś stanowi w drużynie bardzo dużą wartość - ocenia trener Andrzej Tychowski. 

Młodzi portowcy odnieśli już czwarte zwycięstwo, w rywalizacji z o rok starszymi ekipami radzą sobie doskonale i po zwycięstwie nad Lechią awansowali na pozycję wicelidera. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi