czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. III-ligowcy bez porażki

Piłka nożna. III-ligowcy bez porażki

Piłka nożna. III-ligowcy bez porażki
Data publikacji: 2017-08-12 20:05
Wywietleń: 777 288153

Od dwóch zwycięstw i remisu rozpoczęli nowy sezon piłkarze trzech klubów z regionu występujących na boiskach III ligi piłkarskiej.

Na własnym boisku zaprezentowali się piłkarze Świtu Skolwin, którzy pokonali GKS Przodkowo 3:2 (0:1) po dwóch golach Kołodziejskiego (jeden z rzutu karnego) i jednym Krawca.

Cenne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze rezerw Pogoni Szczecin, którzy pokonali w Ostrowie beniaminka Centrę 2:1 (2:1) po golach Paprzyckiego i Cincadze.

Szczecinianie zaprezentowali się tradycyjnie już w bardzo młodym składzie. Średnia wieku wynosiła 19,5 lat, w składzie było siedmiu młodzieżowców, siedmiu wicemistrzów Polski juniorów i trzech aktualnych jeszcze juniorów. Jeden z nich – Paprzycki zdobył jedną z bramek.

Szczecinianie mimo młodego wieku zaprezentowali zespół już ograny na boiskach III ligi. W drużynie zadebiutował najmłodszy z nich - Walukiewicz, który mimo, że ma dopiero 17 lat, to raczej częściej będziemy go jesienią oglądać w meczach drużyny rezerw, niż juniorów.

Od remisu rozpoczęli sezon piłkarze beniaminka z Gryfina. Energetyk bezbramkowo zremisował na wyjeździe z innym beniaminkiem – Unią Solec Kujawski. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi